Skocz do zawartości
metal

Czy na forum są ludzie słuchający ciężkiej muzy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko co wymieniacie to kapele z list przebojow rzadko ktory slucha czegos oryginalnego ale czemu sie dziwic komercha wszedze rzadzi ;)

i kapele z koszulek na stadionie badz innym bazarku tez wywieraja wplyw bo po co szukac jak jest Metalica i Limp Blizkit i juz jestem kolo od ciezkiej muzyki a do tego odstaje od dyskomulow...

A ja Wam powiem ze metal to moim zdaniem muzyka jedynie glosna i nic wiecej ja slucham czegos co jest wsciekle ;) i to mnie kreci :)

czyli glownie industrial rodem z 

 

A po za tym ciesze sie ze nikt z Was nie wymienil moich ulubionych panow ze szmatami na lbach, powiewajaca flaga USA w tle, panienkami pokazujacymi fuck, Harleyami i calym tym gumozujnym syfem czyli Aerosmith i GnR :)

Czy rozpetalem burze ? ;) hmm...urazonych przepraszam ale taka mam opinie o kapelach z koszulek bazarowych :)

Sorki stary ale mimo ze lubie limpa to mi ich do Metallicy nie porownoj!

To ze jakies buraki chodza w ich koszulkach to nie znaczy ze kapela jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>owa. Metallica jest od zawsze, a boom na biale koszulki zaczal sie jak wydali czarna plyte i te marcepanowe odbyty w stylu Erique uslyszaly nothing else matters. A co do twoich ulubionych kapel to przyznaje ze wiekszosci nie znam ale imho Nin to wlasnie produkt komerchy lat 90.

Takie kapele jak Metallica, Iron, Ac/Dc, Motorhead itd ksztaltowaly obraz dzisiejszego rocka i w tym jak by nie bylo twojego Nin...

buahahaha :)

A widziales koncert w Woodstock prosze nie porownuj mi tych ladnych panow z dlugimi wloskami machajacymi czuprynami bo pekne kiedy Metalica wyszla czysta ladna schludna w trojke stojac grali ladna melodyjna muzyczke a NiN schodzil caly w blocie z totalnie rozp... sprzetem i widac bylo ze Oni ta muza zyja a Metalica odwala robote podobnie bylo z Metalica na koncercie z ta orkiestra symfoniczna co oni tam fauszowali to wie tan kto sluchal nie retuszowanych nagran :)

Po 1 NiN to nie Rock i korzeniami siega raczej progresywnej elektronikl a nie jakiego gitarowego brzdakania

Po 2 Rock zdechl i bdb bo ile mozna wycisnac z 2 gitar bebnow i wokalu chyba wszystko juz bylo w dziedzinie rocka

po 3 Metalice szanuje za to ze istnieli i jakos nie wypadali zbyt szmaciarsko na tle innych facetow z glowkami diabelkow i innych pacynek ( patrz Iron Maiden :) ) no ale lansowany wzor buty adidachy w wielkimi jezorami i spodnie stringi .. :) no to tego nie moge im wybaczyc :) wiocha na calego :)

po 4 Co innego muzyka popularna czyli to co spotykasz w Mtv a co innego prawdziwa alternatywa dlatego nie znasz tych kapel bo po prostu masz gotowa papke i nie szukasz :), bo takie jaja jak to ze Aerosmith dostaje nagrode Grammy w dziedzinie muzyki alternatywnej to sorki ale ja wymiekam

po 5 naprawde zenuje mnie ciagle wymienianie tych samych kapel jako mocne i tworzace jedynie ciezka muze czyli metal :( metal mnie rosmiesza w kazdej postaci a rekord bija metalowe ballady mnie to sie kojarzy z disco polo i Krawczykiem dlatego takie kapele jak jedyna znana przez Ciebie NiN bedzie po za Twoim zasiegiem jestes skostnialym rockowcem i tyle

I znowu jestem niemily ;) pa

Pewnie ze jestem skostnialym rockowcem i jestem z tego dumny. Z gitary mozna wycisnac znacznie wiecej niz moze Ci sie wydawac...

Muzyke elektroniczna mozesz tworzyc zaraz jak sobie przeczytasz instrukcje :lol:

Sprzet rozpierdalaja tylko debile. Prawdziwy muzyk czuje wiez ze swoim sprzetem...

Moim skromnym zdaniem kunszt gitarzysty zawsze bedzie ponad elektronicznym prztykaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NiN, 

Skinny Puppy, 

Psychic TV, 

Clock DVA, 

Front 242, 

Nitzer Ebb, 

Frontline Assembly, 

Psychopomps, 

Armageddon Dildos, 

Rammstain itp 

 

a w celach relaksacyjnych ruszam w ambient czyli 

 

Future Sound Of London, 

Biosphere, 

Aphex Twin, 

Recoil, 

Orbital

ORB 

itp 

 

do tego dorzucam 

 

Potrishead, 

Massive Attack, 

DM, 

Underworld 

i  cale pozostale klimaty el

 

Bo ja jestem plastikowy i cyfrowy :)

A bo nie doczytalem

Rammsteina znam, slucham i gram i wierz mi, ze nic prostrzego w dziedzinie gitarowaj muzyki nie mozna wymyslic.

Aphexa tez znam i napewno nie slucham :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

NiN,  

Skinny Puppy,  

Psychic TV,  

Clock DVA,  

Front 242,  

Nitzer Ebb,  

Frontline Assembly,  

Psychopomps,  

Armageddon Dildos,  

Rammstain itp  

 

a w celach relaksacyjnych ruszam w ambient czyli  

 

Future Sound Of London,  

Biosphere,  

Aphex Twin,  

Recoil,  

Orbital

ORB  

itp  

 

do tego dorzucam  

 

Potrishead,  

Massive Attack,  

DM,  

Underworld  

i  cale pozostale klimaty el

 

Bo ja jestem plastikowy i cyfrowy :)

A bo nie doczytalem

Rammsteina znam, slucham i gram i wierz mi, ze nic prostrzego w dziedzinie gitarowaj muzyki nie mozna wymyslic.

Aphexa tez znam i napewno nie slucham :lol:

wlasnie :) ja juz nic Ci nie napisze naprawde :) jestes sztandarowym przykladem rock@rollowca i badz z tego dumny, powodzenia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię ciężkie granie. Preferuję Death i Black Metal. Słucham też klasyki metalu. Mam pytanie. Czy ktoś z Was gra w jakiejś kapelce?

Nie chcę się chwalić ale ja gram w dwóch. Może słyszliście (gra się koncerty w Polsce) SUCCUBUS (Death Metal - bas, voc) i LILITH (Ghotic - gitarka).

 

P.S: Do Liska: Grałem koncert z chłopakami ze Sweet Noise - zajebiści kolesie. Jak chcesz to zeskanuję zdjęcia i Ci przyślę na mail'a. Ale musisz poczekać minimum 2 miechy bo obecnie jestem w Niemczech w delegacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: w mojch uszach bardzo czesto goszcza:

- KoRn

- Linkin Park

- P.O.D

- System of a Down

- Soil

- Drowning Pool (Bodies - the best)

niepozaluje rowniez:

- Apocalyptica

- Papa Roach

- Metallica

- Kazik :)

nawet fajnie sie slucha:

- Blink 182

- Sum 41

 

P.S. kolejnosc nie ma znaczenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm a ja zaraz zostane pewnie potepiony ale sie wylamie ;) otoz ja slucham hip-hopu wiem ze zaraz zostane zbesztany bo wiekszosci z Was hip-hop kojarzy sie z plastikowymi pacynkami z mtv i z gosciami pokroju B.G z ich Bling bling ale to nie jest prawdziwy hh jezeli ktos chce siegnac do prawdziwego "ciezkiego ;)" hh to polecam:

Po pierwsze Killarmy - ci goscie poprostu wymiataja

-The orphanage - ci goscie poprostu wymiataja

-Sunz of man

-Black Knightz Of Northern Star

-Gravediggaz

-Stary Wu-Tang + solowki

-Royal Fam

-Killah Priest

-M.O.P.

i jeszcze wiele. Jestem ciekawy jak u Was z tolerancja ;) jezeli ktos slucha podobnej muzyki to niech sie odezwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm a ja zaraz zostane pewnie potepiony ale sie wylamie ;) otoz ja slucham hip-hopu wiem ze zaraz zostane zbesztany bo wiekszosci z Was hip-hop kojarzy sie z plastikowymi pacynkami z mtv i z gosciami pokroju B.G z ich Bling bling ale to nie jest prawdziwy hh jezeli ktos chce siegnac do prawdziwego "ciezkiego ;)" hh to polecam:

Po pierwsze Killarmy  - ci goscie poprostu wymiataja

-The orphanage - ci goscie poprostu wymiataja

-Sunz of man

-Black Knightz Of Northern Star

-Gravediggaz

-Stary Wu-Tang + solowki

-Royal Fam

-Killah Priest

-M.O.P.

i jeszcze wiele. Jestem ciekawy jak u Was z tolerancja ;) jezeli ktos slucha podobnej muzyki to niech sie odezwie ;)

Ja nie slucham HH i szczerze mowiac mam dosyc kolesiow ktorzy sie woza na ulicy i sorki ale dla mnie to sa zwykle dresy powiedz mi stary dlaczego Wy tego nie tepicie dlaczego dresy sie z Wami zasymilowaly i nic nie robicie zeby ich wyp... ze swojego kregu

Sorki ale dla mnie Twoja muza jest przeszyta dresiarstwem dzis kazdy lysy malolat slucha HH, ja potrafie odroznic cos co jest prawdziwa muzyka ale wiem tez ze jak komercha wchodzi do muzyki to nic nie poradzisz dlatego ten prawdziwy HH pewnie tez zostal gdzies w podziemiu i raczej nie wyplynie na rynek podobnie jak techno to prawdziwe a nie pedalskie kolorowe z Love Parade bo ja dzis tez mam problem zeby sie przyznac ze slucham techno... coz mysle ze jestesmy w tej samej sytuacji ja juz sie poddalem i nie mam sily walczyc z panienkami w wezach boa na szyi, i calym tym festynem w klubach na szczescie istnieje Fuck Love Parade i tam skupiaja sie ludzie ktorzy zakladali LP, dzis w protescie :)

Jesli wiec sluchasz HH i jest to cos prawdziwego a nie cycate baby machajace [gluteus maximus]mi, wokol bandy grubych murzynow w bujajacych sie wozkach to jest super ale walcz stary z komercha bo zabija Ci muzyke

I naprawde ani nie jestem rasista ani nic nie mam przeciwko gejom ale wk... mnie komercha w kazdym rodzaju muzyki, nawet jesli tego nie slucham bo nawet mozna grac inteligentne disco jak to robi Pet Shop Boys i nie ma obciachu ;)

3m sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: w mojch uszach bardzo czesto goszcza:

- KoRn

- Linkin Park

- P.O.D

- System of a Down

- Soil

- Drowning Pool (Bodies - the best)

niepozaluje rowniez:

- Apocalyptica

- Papa Roach

- Metallica

- Kazik  :)

nawet fajnie sie slucha:

- Blink 182

- Sum 41

 

P.S. kolejnosc nie ma znaczenia 8)

Hej słuchasz podobnej muzy co ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i mamy mala wojne. Ale to norma tutaj :D

A tak nawiasem to ktos tam zaliczal kOrNa do new metal ?!?!?!?! WTF !?!?!?!

Korn wydal swa pierwsza plyte w 1994 roku a w tamtych latach nie bylo moffy o jakims smiesznym new metalu. Wiec prosze nie porownywac kOrNa do jakis nowoczesnych smieci. Siedze w usa i widze co tu jest na "topie" --> sam nowoczesny metal i za cholere nie pasuje mi to do korna. Wiec ten kto to napisal nie wiedzial za bardzo o co chodzi w muzyce. KORN to moja ulubiona kapelka, doloze do tego jeszcze RATM, SOAD, Pantera, MM, Slipknot i pare innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widze ze tu ciezkie klimaty:)

Ja jednak siegam do korzeni --to jest dopiero megagigawyje..anywkosmosodlotnamaxawkicherombany...

tzn Hendrix ,Pink Floyd , Deep Purple ,The doors(tym podobne lata 1960te) ale tez RATM , Bodycount Nirvany Alice in chains i kupa innych ktoorych nie pamietam --ogoolnie klimatyczna muzyka:)

 

aaa... i nie lubie szufladkowac muzyki(ale to pewno nikogo nie obchodzi...:)) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kilka osob juz sie pisal to tera moja kolej ;P

Oto moja Lista :

Iron

Metallica

KAT

Blind guardian

Moonspell

Pantera

DEATH

Obituary

SEPULTURA

TIAMAT

King Diamond

Helloween

Slayer

Parricide :)

Melancholy Cry :)

Defecation

The Accused

i jeszcze pewnie dluga lista o ktorych zapomnialem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kilka osob juz sie pisal to tera moja kolej ;P

Oto moja Lista :

Iron

Metallica

KAT

Blind guardian

Moonspell

Pantera

DEATH

Obituary

SEPULTURA

TIAMAT

King Diamond

Helloween

Slayer

Parricide :)

Melancholy Cry :)

Defecation

The Accused

i jeszcze pewnie dluga lista o ktorych zapomnialem ;P

Znowu gitarki i dlugowlosi panowie w rajtuzach i adidasach z jezorami :)

Nie no sorki...ja wiem metal rzadzi ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...