Skocz do zawartości
Sawicki

FRODO.:(((((

Rekomendowane odpowiedzi

Juz rano przeczytalem na onecie pozniej uslyszalem w Teleexpresie.Niech szlag trafi ta bezmyslna,debilna,glupia kreature jaka jest Ewa.D.Zamknalbym to w drewnianej skrzynce metr na metr i wyslal na Sahare.Wyraznie piszac na skrzynce zeby nie otrwierano ani nie dawano nic do picia czy jedzenia.Jak wiekszosc ludzi jest tak ograniczona bezmyslna to wola o pomste do nieba.Zwierzeta tak jak my cierpia,odczuwaja bol.Takze zwierzeta sprawiaja ze czujemy sie lepiej kiedy mamy je obok siebie.Niech szlag trafi wszystkich bezmyslnych ludzi ktorzy kupuja zwierzaka tylko ''na chwile'' albo nie szanuja godnosci tego zwierzecia,owszem nieporownywalnej do godnosci ludzkiej ale jednak.Kiedy zobaczylem zdjecie tego psiaka w TV i wyobrazilem sobie jak musial sie meczyc to o malo sie nie rozplakalem.Aha wegetarianie,mozecie po mnie pojechac gdyz jem zwierzece mieso ale jestem za humanitarnym zabijaniem i jestem tylko czlowiekiem.

FRODO i miliony innych zwierzat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O  :?:

http://info.onet.pl/953643,11,1,0,120,686,item.html

 

Kraj

 

 

Bulwersująca przesyłka: Szczeniak zdechł

 

 

 

"Gazeta Wyborcza": "Frodo miał za gruby ogonek, więc odesłała go pocztą. Piesek zdechł" - gazeta pisze o bulwersującej sprawie przesłania 10-tygodniowego szczeniaka paczką w skandalicznych warunkach.

 

Paczka dotarła we wtorek do Małgorzaty W., która pod Toruniem prowadzi hodowlę labradorów retriverów. Miesiąc wcześniej kobieta sprzedała szczeniaka rodzinie z Katowic - pisze "Gazeta Wyborcza". Początkowo Frodo bardzo się nowym właścicielom podobał, jednak po pewnym czasie Małgorzata W. otrzymała od Ewy D. informację, że szczeniak co prawda dobrze się chowa, ale ma zgrubienie na końcu ogonka. Właścicielka zdecydowała, ze odeśle psa. "Zrozumiałam, ze wyśle kogoś z psem i wcześniej mnie o tym poinformuje" - powiedziała Małgorzata W.

 

Jak pisze "Gazeta Wyborcza", w poniedziałek po południu Ewa D. zapakowała 10-tygodniowego szczeniaka do kartonu i nadała przesyłkę Pocztexem. Zwierzę dotarło na miejsce we wtorek około 11.00. Listonosz przyniósł zwierzę w częściowo otwartym kartonie, bo pracownicy poczty słyszeli skomlenie Froda i chcieli mu trochę ulżyć. Szczeniak był odwodniony, ubrudzony odchodami. Pomimo pomocy weterynarza zdechł.

 

Poczta Polska nie odpowiedziała na pytania "Gazety" dotyczące warunków transportu zwierząt. Na infolinii Pocztexu dziennikarze dowiedzieli się, że można przesyłać zwierzęta, pod warunkiem jednak, że są one w przewiewnych klatkach, wyściełanych materiałem chłonącym wilgoć. W środku musi się również znaleźć naczynie na pokarm i wilgotna gąbka. Tego małemu labradorowi zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sawicki jestem za tym pomysle. Nich ktos znajdzie adres tej facetki, pojade tam zapakuje ja do pudla i wysle tez pocztexem jako przesylke. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Boze czy mozna byc az takim debilem zeby psa tak wysylac?? Powinno sie taki ludzi odrazu odstrzeliwac bo stanowia zakale ludzkosci.

Dziwi mnie tez ze na poczcie sie nikt nie zorientowal ze tam cos sie rusza i zyje. :?

Podobno na paczce bylo napisane nawet imie pieska wiec poczta nie powinna przyjac paczki. :evil: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, skur***nskie zachowanie tepych ludzi nie zna granic.

Raz jechalem samochodem i na srodku jakies glownej drogi zatrzymalem sie bo widzialem jak jakis pijaczyna bije swojego psa smycza, na ktorej ten piesek byl przypiety. Nie mogl wiec uciec.

Ku*** mac, ryknalem w samochodzie na caly glos. Stanalem na srodku tej glownej drogi i przez okno do tego goscia "Ty chudy ch**, zaraz Ci ta smycz zawine na szyji i udusze. Koles cos odpyskowal bo widziale, ze jestem w samochodzie i nie bede na tyle glupi zeby wysiadac. Ja, reczny i siup z wozu. Nawet nie wiedzialem, ze tak potrafi pijaczyna zapier****.

Na szczescie zd.upial bez psa. Pewnie sie potem pieskowi oberwalo ale juz tego nie widzialem.

Przysiegam, ze jak zobacze kiedys gdy czlowiek bije psa to zapi**** w ryja ile bede mial sily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie rzeczy to po prostu sam nie wiem , czy my naprawde jesteśmy tak cywilizowani jak sobie to wyobrażamy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podobno (nie wiem kilka osób mi to mówiło już) taka dziewczyna dostała pieska. Chyba mieszka w bloku 10 piętrowym i pewnego dnia będąc na 10 piętrze piesek się zeszczał, a ona go... wyrzuciła przez okno 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz wiecej mowic: 

POCZTA POLSKA -> DO SĄDU

IDIOTKA CO WYSLALA PSA -> DO SĄDU

az mi sie nic nie chce mowic :evil:

bez sadu, odrazu do więzienia :!:

Do 2 kamieniołomów - na syberii i w Afryce - co 2 miesiące przesyłać ją z jednego kamieniołomu do drugiego pocztą =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupota sie szerzy, przed chwilą był u mnie kumpel i opowiadał jak szkolą psy do walk psów, które są oczywiścuie nie legalne. Gościo czepia psa za tylnie łapy i wiesza na trzepaku, i bije metalową rurką aż do krwi. To jest bezmyślność, wogóle te nocne walki psów ostatnio bardzo popularne ja nie wiem, że jeszcze nikt tego na policję nie podał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm sam bym psanie wyslal poczta (ani zadnego innego zwierzaka) ale patrzac na material filmowy to w sumie zaje(...) ta wlascicelke hodowli :(, wlascciele wstawili do paczki wode i zarcie, zrobili otwory, nadali paczke na poczcie, gdzie pracownik sprawdzil jej zawartosc (co potwierdzil zeznajac przed policja (FAKTY TVN), telefonicznie uprzedzili wlascicielke hodowli ze paczka dojdzie i kiedy, tymczasem paczkonosz musial 3 razy uderzac do niej bo odmawiaa przyjecia paczki (dopiero jak za 3 razem zarzadal pisenej odmowy to przyjella i zrobila wielkie halo), normalnhie u nas wszyscy sa nieludzcy. Poczawszy od nowych wlascicieli (jak mozna wyslac poczta zwierze), poprzez pracownikow poczty korzy powinni zdawac sobie sprawe ze po tylu godzinach (przeciez widac skad paczka jechala i ze jest dziwnie cicha) zwierze moze miec dosc - to bym k-wa otworzyl ta paczke :(, a skonczywszy na wlascicielce hodowli (zabrac prawa do hodowania zwierzat a ja wyslac na sahare w proponpowanym pudelku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów...... :evil:

Co za debilizm....... Nie ma sensu nawet pisać.....

Widziałem info w TVN... Piesek przeżył podróż - był w strasznym stanie - ale niestety nie udało mu się poźniej....

Zamiast podwieść to hodowli..... :evil:

A jak te pojeby z poczty mogły przyjać taką paczke....

Można przesyłać zwierzęta? Żywe istoty?

W<span style="color:red;">[ciach!]</span>iłem się...... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupota ludzka siega juz granic <bo ogonek sie jej nie podobał - był za gruby> :(((((((((((:(((((((((:(((((((

Tej Pani należałoby, bo zupa była zasłona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ludzie to sqrwysyny . przyklad ostatnia niedziela na gieldzie w mysłowicach na samym koncu giełdy siedzi gruby babsztyl a w cieniu jej vana wyłozone z 5 szczeniakow hasky (mniejsza oto jak to sie pisze) oczywiscie nie wszystkie miesciły sie w cieniu . grzecznie sie zapytałem czy one maja chociarz jakas wode do picia a ta gruba flondra do mnie zebym pilnował swojego nosa !!!! no myslalem ze jej urwe głowe i nasram do szyi. potem grzecznie posłem do znajomego z "obsługi" giełdy i grzecznie wskazałem na ta pania . wyprosili pinde bo niedosc ze pozwolenia niemiała to jeszcze stała z tymi biednymi pieskami na giełdzie samochodowej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak te pojeby z poczty mogły przyjać taką paczke....

Można przesyłać zwierzęta? Żywe istoty?

wmordejeżałem się...... :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Można! Tylko właśnie w dostosowanej do tego typu paczce: z wodą jedzeniem, otworami i taka paczka musi dojść w ciągu 24h. A że tak sie nie stało to widać tego skutki... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem w TVN jak ta paczka wygladala i byla zle przygotowana. Powinna miec duuuzo wiecej otworow a te kubki powinny byc do pelna napelnione i przymocowane do paczki tak zeby psiakowi spokojnie wody wystarczylo.

Duza czesc winy lezy po stronie poczty polskie bo psiak zostal najpierw przewieziony na dworzec (pewnie na packe z tylu auta), cala podroz pociagiem, i potem jeszcze oczekiwanie na poczcie w miejscowosci.

Wszystko lezalo wsrod paczek z normalna zawartoscia a powinno w specjalym pomieszczeniu i ktos powinien zagladac do psiaka jak siema.

 

Mowili ze na paczce byly widoczne slady drapania wiec chcial sie wydostac i jakos tego nikt nie zauwazyl na poczcie. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam psa, i ostro się w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iam jak czytam o takich przypadkach.

Tą kobitę powinni postawić przed sądem a potem do więzienia.

Ale to nic nie zmieni, bo pies się wycierpiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledzie bez sa bez sumienia zeby psa do pudelka :/ ja tu sie zastanawiam czy po pajaka do krakowa jechac czy poprosic kolesia zeby DHL'em wyslal. jak tak kurde mozna uciac takiej lape niech sie zastanowi na drugi raz :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...