Skocz do zawartości
metal

Jackass

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja bym to ogladal bo cos gadali o tym w mtv polisz :( ale tera z wizji takie rachuny dawali po 200 zeta i nawet nie bylo canalow :( a i jakis pisor przyszedl i zle satelite przestavil i mi prawie polowa muzycznych skacze :( :evil:

hehe stary rachunku nie zaplacil i jusz :)

 

ba jestem ciekaw czy HYPERA wylaczyli skunxy :evil: jak tak to penisom wrzuce wiruska, albo jakiegos bajerka z MADE IN RUSSIA ;) bede mieli taki burdel ze bede klekac mnie zebym wybaczyl im a nastepny cel to of kozzaaa TP S.A "to ludzka rzecz okradac" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest też polski jackass, poszukajcie w necie - zesrac sie idzie ze śmiechu  :lol: 

nie pamiętam linka , ale opłaca się poszukać !!! 

najlepszy numer wedlug mnie to "mikołaj" !

:D :twisted: heh widziałem to !!! odjazdowe !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackass jest Super :D . Ostatnio zacząłem ściągać wszystkie odcinki na Kaaza. Według mnie nalepszy jest Steve-O i Bam Margera. Oblądałem ostatnio dwa filmiki produkcji Bama CKY i CKY2K są też niezłe.Większość rzeczy, które są tam pokazane były w Jackass, ale niektóre nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackass to lubie :) Kolesie to sadomasochiści. Mój ulubiony odcinek to ten, w którym Robią beta tesy ochraniaczy na jaja bilami do biardu, no i jak naprzaja tego pieska ;) . A poza tym fajny jest też ALI G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...