Skocz do zawartości
MeHow

!! KURS LINUXA DLA POCZĄTKUJĄCYCH !!

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę oto link do PDF z kursem linuxa dla początkujących

http://linux.pl/users/arek/KURS_LINUX_DLA_...NIE_TYLKO_!.pdf

 

 

 

 

 

----EDIT----

Gdyby jakiś wesoły administrator, moderator zaczął się rzucać, to niech najpierw przeczyta to: http://www.linux.pl/?id=news&show=1159

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze ktos to zebral w kupe i po polsku. Jesli idzie o zawartosc merytoryczna, to mam wiele zastrzezen. Wyglada to jak poprzyklejane z roznych stron teksty niezbyt dobrze zgrane ze soba - brak logicznej calosci. Autorke czeka jeszcze sporo poprawek - tym niemniej gratulacje za prace wlozona w dokument. Jest to forma wiekszej sciagi (wymagajaca poprawek), ale moze byc calkiem przydatna "zielonym".

 

Doczytanie linka potwierdzilo moje obawy, co do tego przeklejania tekstow i rzeczywistego autorstwa. To niestety widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale skoro administratorzy udostepnili prace tej pani, wiec moze by tak przykleic ten temat? Przydalby sie poczatkujacym.

jaka prace ? nawet podpisow pod tekstami nie pozmieniala wszedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale skoro administratorzy udostepnili prace tej pani, wiec moze by tak przykleic ten temat? Przydalby sie poczatkujacym.

jaka prace ? nawet podpisow pod tekstami nie pozmieniala wszedzie...

prace tzn. zlozenie tego do .pdf

 

o to mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja to wiem ... ale gdybyś przeczytał co napisali właściciele..., to były to zapisy bodajże z ich faq, czy działu newbie. Sami udostępnili swoją pracę za free, więc także i to co poskładała ta pani, więc można downloadować za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...