Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Kaloryfer co ty pleciesz jaka pelna wersja..??? to tylko leaked beta ktora nieprzypomina nawet oryginalu ktory wyjdzie i niejest z nia kompatybilna.. ale bzdury opowiadasz,, myslalem ze juz wszyscy to wiedza a tu taki numer

Imo Kaloryfer ma racje, roznice miedzy ta beta a finalem nie beda zbyt duze. To samo jest z tym demkiem, prawie identycznie wygladalo demo ktore im wycieklo dawno temu. Co do samej gry, strasznie marna...fizyka, bronie i mapy kompletnie nie do MP. Zapewne wiele osob sie niezgodzi z tym zdaniem ale coz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kaloryfer co ty pleciesz jaka pelna wersja..??? to tylko leaked beta ktora nieprzypomina nawet oryginalu ktory wyjdzie i niejest z nia kompatybilna.. ale bzdury opowiadasz,, myslalem ze juz wszyscy to wiedza a tu taki numer

Imo Kaloryfer ma racje, roznice miedzy ta beta a finalem nie beda zbyt duze. To samo jest z tym demkiem, prawie identycznie wygladalo demo ktore im wycieklo dawno temu. Co do samej gry, strasznie marna...fizyka, bronie i mapy kompletnie nie do MP. Zapewne wiele osob sie niezgodzi z tym zdaniem ale coz... ;)

No cóż... ja sie nie zgodze. Alternatywny multiplayer jaki Q3A prezentuje jest dla mnie zbyt systematyczny tzn wystarczy zapamietac gdzie leza bronie, zbroje i miec dobra myszke. Biega sie po plaskich powierzchniach (99%) wyjątkiem są tylko schody.

 

A tutaj? Biega sie praktycznie po wszystki, za wyjątkiem ścian oczywiscie. Pagórki, wzniesienia, wąwozy. To dodaje nieco do rozgrywki. Takze podoba mi sie ruch postaci (ze o ich animacji nie wspomne), nie mam wrazenia ze płyne motorówką (Q3A).

 

Do tego muza...

 

Jest to moja subiektywna ocena gry - nigdzie nie wspomnialem ze UT jest lepszy od Q3A. Peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie? Mało powiedziane. Ciekawe czy z biegiem czsu połączenie z serwerami będzie szybsze?

Ja nie mowie o jakosci/predkosci polaczenia z serverami bo z tym nie mam problemow (gram w Szwecji) tylko o samej grze ktora grywalnosc ma znikoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Strasznie? Mało powiedziane. Ciekawe czy z biegiem czsu połączenie z serwerami będzie szybsze?

Ja nie mowie o jakosci/predkosci polaczenia z serverami bo z tym nie mam problemow (gram w Szwecji) tylko o samej grze ktora grywalnosc ma znikoma.

Aha...

 

Jak uważasz. Nigdy nikogo nie przekonuje na siłę do lepszego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek mam prośbę zostaw to demo jeszcze kilka dni, bo już zacząłem ściągać, ale mam modem... :cry: więc trochę to potrwa /jakieś 10h, ale na raty muszę, trochę dziś, trochę jutro/.

 

::...Niewinność kona, płacze, niewinność krzyczy...::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek mam prośbę zostaw to demo jeszcze kilka dni, bo już zacząłem ściągać, ale mam modem... :cry:  więc trochę to potrwa /jakieś 10h, ale na raty muszę, trochę dziś, trochę jutro/.

SPoko, jeszcze troche poleży :)

 

::...Niewinność kona, płacze, niewinność krzyczy...::

Aaaa, widze kolega w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ty mi nic o radiostacji nie mów...

Ja zwątpiłem... Makaka zdjęli... Bigosa zdjęli... Anzelma zdjęli...

Koniec radiostacji... :( :( :( Euro Zet - niech ich szlag trafi :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ty mi nic o radiostacji nie mów...

Ja zwątpiłem... Makaka zdjęli... Bigosa zdjęli... Anzelma zdjęli...

Koniec radiostacji... :(  :(  :(  Euro Zet - niech ich szlag trafi  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Prawdę mówiąc nie sluchalem nigdy radiostacji :) Pewnie dlatego że jedyny dostęp jaki mam do tego radia to Cyfra+ :( Fale radiowe do mnie nie docierają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie... znudzilo mi Instant Action.

 

Zna ktos sposoby na gre przez Internet?

 

Podobno serwer unreala jeszcze nie dziala ale np gra p2p?

 

Jakies sugestie?

Przecież znajduje pełno serwerów i można się dołączyć bez problemu - wczoraj wieczorem grałem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jakie macie wyniki?

Ja na tym co poniżej mam w 1024x768:

 

Flybay: 107.59

Botmatch 48.87

 

 

Wszystko na max, ale w readme stoi, że w pełnej wersji texturki będą 2x lepszej jakości! Ale jak to pójdzie?[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie... znudzilo mi Instant Action.

 

Zna ktos sposoby na gre przez Internet?

 

Podobno serwer unreala jeszcze nie dziala ale np gra p2p?

 

Jakies sugestie?

Przecież znajduje pełno serwerów i można się dołączyć bez problemu - wczoraj wieczorem grałem.....

Wiem. Juz napisalem ze nie mam z tym problemów. Prosze czytać uważnie całe wątki a nie tylko tytuł :wink:

 

Miałem właczonego Firewall'a ktory blokował dostep do internetu dla UT2K3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...