Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

sciagnolem gierke z eMule (share reactor)

i zainstalowalemz apomoca demona, wsyztko ejst ok , tylko czasami do windy wyskakuje jak sie level laduje

Najprawdobodobniej jest to wina mojego sys. od roku nie reinstalowanego :P i slabego kompa ale dziwna sprawa. Zdazalo sie komus kiedys ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciaglem sobie ostatnio instalke UT.... i nie dziala ( przy rozpakowaniu wystepuje vlad 2 pliqw:

System/UnrealShare.u

Textures/Crypt2.utx

 

Ktos moze mi te pliczki podrzucic na meila ??

Sa one chyba nie duze wiec problemów nie powinno byc :D

Nie chce mi sie jeszce raz sciagac bo mam wolne łacze a moze sie jeszce raz zle sciagnac wiec prosze o pomoc ...... THX

 

elburro@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak sie udalo :D

Jeszce raz wielkie dzieki!!

No rzeczywiscia pliczki sa wieksze niz myslalem.... ale na wszystko sie znajdzie jakis sposób....

THX

Prosze ja Ciebie bardzo :D

Pozdrovienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam malutki problem z unrealem.. wlaczam gre, wszystko ok.. moge strzelac ruszac myszka, ale gdy tylko chce sie ruszyc klawiszami wysypuje mi gre i w okienku wyskakuje mi wiadomosc

 

UT2003 Build UT2003_Build_[2003-04-07_17.42]OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2000 MHz with 2048MB RAMVideo: NVIDIA GeForce 6600 GT (8265)General protection fault!History: FCollisionOctree::ActorLineCheck <- CheckWithActors <- ULevel::MultiLineCheck <- ULevel::MoveActor <- xPawn  <- APawn::physWalking <- APawn::performPhysics <- AActor::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=2) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

moze mi ktos pomoc ?? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany......

 

co bylo ?? heh.. bardzo smieszny powod..

WLACZONY TLEN.PL / dziwne ale prawdziwe :)

 

/tx za zainteresowanie i chec pomocy.. :wink:

Edytowane przez oZmO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...