Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

NIE SCIAGAC W ZADNYM WYPADKU TO NIE JEST PEŁNA WERSJA(chyba ze na własna odpoweidzialność)!!!!!!!!!!

Pliki pełnej wersji UT 2003 Zajmują nastepujaco

1CD-730,80Mb

2CD-722,41Mb

3CD-661,90Mb

Postaram się dowiedzieć skąd mozna je załapać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obra ... zlituje sie nad wami ... ftp 213.25.34.87

haslo tweak,login tweak ... aha ... dla waszego komfortu max 3 downloady naraz wiec kto pierwszy ten lepszy ;)))

 

PS. cd3 jeszcze przez lan sciagam ... ale jak to czytasz to 600000KB/s juz pewno zrobilo swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milo ... jest 5 slotów i wszystkie zajete ...masz pecha

jakie masz IP ?

 

PS. nie jestes ze slicznej :)))???? bo ja tez kraków :))) moze jestesmy w tym samym lanie

 

hehehe sciagacie z laczna predkoscia 30-45 KB/s :)))) gratuluje tym co sie dostali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale mysle ze najlepiej by było jak bys na sekunde wszystkich odłaczył i dal mi sciagnac UT 2003 z pełnym transferembo zawsze ten kto 1 ten ma lpeszy transfer potem ja bym serwka postwaił i był by full wypas wszyscy by dostali UT 2003 ale to juz twoja decyzja!!

PS.Specjalnie to pisze tutaj a nie na prive zeby nie było ze ja tylko chcem dla siebie UT 2003 jak bym chciał dla siebie to bym tematu niezakładał :D PROSTE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAMY(czyli Milo i Erio) za kicka tych uzytkowników co sciagali akurat w tym czasie UT 2003 BARDZO PRZEPRASZAMY WICEJ TO SIE NIE POWTURZY!!!

PS.Jak tylko sciagne od tego uprzejmego Pana Ut 2003 :D to zapodam na FTP!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale mysle ze najlepiej by było jak bys na sekunde wszystkich odłaczył i dal mi sciagnac UT 2003 z pełnym transferembo zawsze ten kto 1 ten ma lpeszy transfer potem ja bym serwka postwaił i był by full wypas wszyscy by dostali UT 2003 ale to juz twoja decyzja!!

PS.Specjalnie to pisze tutaj a nie na prive zeby nie było ze ja tylko chcem dla siebie UT 2003 jak bym chciał dla siebie to bym tematu niezakładał :D PROSTE!!

LUDZIE CO SCIAGALISCIE ... 3 osoby kicknolem ... sorry ... myslalem ze wrocicie :(((( [opcja automatycznego retryingu w dobrych klientach FTP]

 

zapraszam ponownie ... ka kare dla siebie , obiecuje to udostepniac jeszcze przez 24h ... w celach edukacyjnych ... potem nalezy gre skasowac!!!!! lub zakupic orginal z szacunku dla twórców (chociarz 1 na osiedle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie NOWAK ma pan troche dziorawy system ( albo brama internetowa)bez trodu zdobylem twoje dane nawet kod pocztowy 31-444 KRAKOW telefon +48 501 716 ( bez hamstwa bez 3 ostanich cyferek)

i mail na serwerze krakowskim wieczysta

 

Zalataj go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe RS ... primo mam ere GSM nie idee, maila na krakowskim serverze wieczysta nie mam, korzystam z onetu, a kod pocztowy i moje nazwisko na pewno zdobyles przez nieuwage naszego ladmina osiedlowego (bo u mnie na kompie danych o serverze poczty na wieczystej bys nie znalazl [nigdy z niego nie korzystalem]

 

PS. Odezwij sie na priva, co konkrenie moge poprawic, bo nawet jesli nasz ladmin pozwolil ci poznac moje nazwisko, to chce wiedziec jak zalatac to co on spiepszyl ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo oczekawana gra już sie pokazała. Wygląda troche jak połączenie UT i Q3, co mnie osobiscie sie nie spodobało za bardzo. Dostępne 4 tryby rozgrywki, Deathmath, Domination (lekko zmieniony), CTF, i nowość Bombing Run. Gra wygląda i chodzi pięknie. Jest dużo szybciej niż na wersji beta. Naprawde chłopaki sie postarali. UTBenchmark na moim nie podkręcanym sprzęcie i prawie rocznym sypiącym się systemie wyciąga 30FPS (800x600)Flyby i 20FPS na Botmatch. Myślę, że da radę więcej, gdybym przeinstalował system, ale nie chce mi się.

Nic tylko czekać na Unreal2 i DeusEx 2. Będzie pogrom :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo oczekawana gra już sie pokazała. Wygląda troche jak połączenie UT i Q3, co mnie osobiscie sie nie spodobało za bardzo. Dostępne 4 tryby rozgrywki, Deathmath, Domination (lekko zmieniony), CTF, i nowość Bombing Run. Gra wygląda i chodzi pięknie. Jest dużo szybciej niż na wersji beta. Naprawde chłopaki sie postarali. UTBenchmark na moim nie podkręcanym sprzęcie i prawie rocznym sypiącym się systemie wyciąga 30FPS (800x600)Flyby i 20FPS na Botmatch. Myślę, że da radę więcej, gdybym przeinstalował system, ale nie chce mi się.

Nic tylko czekać na Unreal2 i DeusEx 2. Będzie pogrom  :twisted:  :twisted:

Juz jest od 28.09 w sieci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...