Skocz do zawartości
baracudor

Musketeer in da CAR

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy umieszczenie tego linka bedzie zgodne z regulaminem wiec wole nie ryzykowac.

Wpisz w wyszukiwarce emule Top Gear i potem wybierz sobie film, przewaznie sa opisane o jakich autach sa dane odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

dobry jest malar z silnikiem alfy bodajze 1.7 wziol na 1/4 mili bmke :Pw modlinie:) czemu ta maska jest biala ? jak ma byc taka sportowa fura lol:P to powina byc czarny mat:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

dobry jest malar z silnikiem alfy bodajze 1.7 wziol na 1/4 mili bmke :Pw modlinie:)

A jaka moc silnika?
niepamietam niestety;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry jest malar z silnikiem alfy bodajze 1.7 wziol na 1/4 mili bmke :Pw modlinie:)

A jaka moc silnika?

Rozmawialem z wlascicielem na zlocie w Łodzi w 2001r.

Koles ma niedomknieta klape z tylu bo chlodnica zawadza :)

1.7l - 140KM, silnik alfy wyciagniety z fiata ritmo.

Objezdzal fiata coupe 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie zauwazylem loga Mustanga, ale wyglad podobny do Mustang Shleby to wieciedzialem ze to on :) Jesli chcecie to moge wam wrzucic na forum zdjecia syrenki z silnikiem porsche. Stala kolo mnie na parkingu w Gdansku wiec zrobilem pare fotek. Chcecie to wrzuce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...