Skocz do zawartości
golomb111

PRAWO :/

Rekomendowane odpowiedzi

golomb111 moj kolega mial podobna sprawe i go zawrocili wlasnie za to. Powiedzialbym identyczna sytuacja, ale nie bil sie w szkole, tylko pod jakims sklepem. No niestety o USA mozesz zapomniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

golomb111 moj kolega mial podobna sprawe i go zawrocili wlasnie za to. Powiedzialbym identyczna sytuacja, ale nie bil sie w szkole, tylko pod jakims sklepem. No niestety o USA mozesz zapomniec.golomb111 moj kolega mial podobna sprawe i go zawrocili wlasnie za to. Powiedzialbym identyczna sytuacja, ale nie bil sie w szkole, tylko pod jakims sklepem. No niestety o USA mozesz zapomniec.golomb111 moj kolega mial podobna sprawe i go zawrocili wlasnie za to. Powiedzialbym identyczna sytuacja, ale nie bil sie w szkole, tylko pod jakims sklepem. No niestety o USA mozesz zapomniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

modlcie sie zeby przeglosowali vizy dla Polakow:) bo ja tu kur.wa juz nie wyrobie... swoja droga kozackie metody maja na sprawdzanie nas na granicy... jak kryminalistow odciski palcow super:) w tv ostatnio pokazywali jakie ql urzadzenie do tego mieli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet nieróbcie KUR... jaj ! dostałęm tyle samo co koles tyle ze on sobie poszedł do lekarza i wniósł sprawe i niby przez to moje USA miałoby byc przekreslone !?!? ;/ TO NIEMŻE BYC PRAWDA :oops: :cry: :oops: :cry:

 

JEEEEEEEEEEEE OTO CO ZNALAZŁEM:

KODEKS POOSTEPOWANIA KARNEGO:

Art. 335. § 1. Prokurator może, za zgodą oskarżonego, dołączyć do aktu oskarżenia wniosek o skazanie oskarżonego za zarzucany mu występek zagrożony karą nie przekraczającą 5 lat pozbawienia wolności, bez przeprowadzenia rozprawy, i wymierzenie mu kary z zastosowaniem nadzwyczajnego jej złagodzenia, orzeczenie środka karnego wymienionego w Art. 39 pkt 1-3, 5-8 Kodeksu karnego, odstąpienie od wymierzenia kary lub warunkowe zawieszenie wykonania kary - jeżeli okoliczności popełnienia przestępstwa nie budzą wątpliwości, a postawa oskarżonego wskazuje, że cele postępowania zostaną osiągnięte mimo nieprzeprowadzenia rozprawy.

§ 2. Jeżeli zachodzą warunki do wystąpienia z wnioskiem, o którym mowa w § 1, a w świetle zebranych dowodów wyjaśnienia podejrzanego nie budzą wątpliwości, dalszych czynności dowodowych w postępowaniu przygotowawczym można nie przeprowadzać.

 

TO JEST OMNIE :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modlcie sie zeby przeglosowali vizy dla Polakow:) bo ja tu kur.wa juz nie wyrobie... swoja droga kozackie metody maja na sprawdzanie nas na granicy... jak kryminalistow odciski palcow super:) w tv ostatnio pokazywali jakie ql urzadzenie do tego mieli:)

Ta a mnie jak chcialem pracowac na lotnisku sprawdzali mi odciski palcow juz piec razy. Bo pracowalem i sie zwalnialem i po jakims czasie znowu wracalem czasami zmienialem tylko firme. Takie maja regoly i trzeba sie do nich zastosowac.

A co do wiz to raczej nie szybko ich nie zniosa.

 

golomb111:

Napisz list do centralnego rejestru skazanych z prosba o weryfikacje i dowiesz sie wszytkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...