Skocz do zawartości
silver_pl

Gdzie moge dostac northwooda???

Rekomendowane odpowiedzi

ja bede mial northwooda 3.0 sl6wk... za 820 zl :P

 

silver takie pytanko male :) czemu akurat sl6wk? :)

bo mi ktos tutaj na forum wypersfadowal ze to najgorsza seria i ze zeby podkrecac trzeba napiecie podnosic duzo itd :>

 

na cpudatabase calkiem ladnie wypada.. ale podobno dlatego ze jest taki popularny :>

 

A WIEC Jak w koncu z tym jest orientujes zsie?> :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a gdzie (w jakim sklepie) widziales wogole northwooda z ktorejs z tych serii??? bo tu gdzie ja mieszkam to wogule nie maja juz northwoodów tylko same prescoty , a moze ktos ma linka do jakiegos sklepu internetowego (taniego) w którym moglbym kupic northwooda z ktorejs z tych serii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2.8 sl6z5 dostałem na WGK. Co do sklepów to sprzedawcy w większości nie mają zielonego pojęcia o oznaczeniach proca tym bardziej o serii (własne doświadczenia). Prosty wniosek sami laicy- tylko znają ceny i takt. A i jeszcze jedno czasami maja problem i nie wiedzą czy dają Northwooda czy Prescotta. Co do WGK to uważaj co kupujesz bo możesz się nadziać. W szukaniu jesteś zdany na siebie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam juz od roku prawie 2.8 HT seria SL6WJ i sprawuje sie niesamowicie. Z 2.8 GHz dalo sie wykrecic 3.5 GHz bez podnoszenia napiecia i na standardowym wentylatorze!! Proca kupilem wtedy 500zl!!! taniej niz normalnie chodzil w sklepach (wersje BOX oczywiscie). Sklep w ktorym kupilem: Semicon w Olsztynie.

 

Pozdrawiam

adamdn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...