Skocz do zawartości
Liquid

Dobra rada mile widziana ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to zależy mi na dobrym zasilaczu i tak sobie pomyślałem że może by bude wymienić (do 250Zł). Oczywiście do konfiga na dole, moje propozycje to :

1. http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_...FERB&kat=&pkat=

 

2. http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_...kod_p=OBTRO888B

 

Napiszcie czy warto zainteresować się którąś z powyższych, lub dajcie inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo stara buda ma ze 4 lata :wink: 2 wiatraki i panel do sterowania nimi (made by my self) :wink: I właśnie niedawno zaczeły mi się resetki, to zasilacz pada. Więć chciałbym zmienić na coś na czasie z dobrym zasilaczem no i nie drogo. Ważne też żeby zasilacz nie był 1cm od wiatraka, jak to było w przypadku tej budy.(teraz zasilacz jest na dachu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Adki polecam zasilacz Chiefteca (360 1136h) dobra cena jak nie masz alergi do sklepów internetowych to polecam nawet dobry zasilacz i tani od 150-180 zeta + ma dwa wiatraki u mnie spadła temeratura na procku o kilka stopni , jest w miare cichy (mnie nie przeszkadza) tylko napiecie 12 V daje troche zaniskie ale podkręciłem procka i grafe spokojnie co wczesniej nie udawało mi sie na zasilaczu klasy 60 zeta:) do tego skombinować jakąś bude i luz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...