Skocz do zawartości
daro5

RADEON 9200 + TV

Rekomendowane odpowiedzi

mam radka9200 podlaczylem pod niego TV kablem svideo+jack->Euro

i normalnie mam wszystko pieknie na telewizorze tylko jest jeden minus CZEMU CZARNO BIALE ????????? i mam problem z tym bo nie wiem jak to zmienic zeby byl kolorowy obraz w TV niech ktos pomoze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze jestem taki glomb i nic nie probowalem ? :)

wszystko zmienialem co sie dalo i nie wiem co jest PAL B D K I L G H

i [gluteus maximus] czarnobialy no ale oczywiscie teleewizor mam kolorowy :P nie wiem co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm no nie wiem czy telewizor obsluguje s-video do telewizora mam podlaczona wtyczke euro zlacze w ktorej jest wtyczka na s-video i kupilem taki kabelek i podlaczylem pod wlasnie tamte wyjscie i do karty graficznej i co to moze nie dzialac ?? :) czytalem gdzies ze moze byc obraz czarno bialy przez to ze jest dlugi kabel s-video no ale moj ma z 1,5m to chyba nie przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czasami zmienić podłączenie przewodów we wtyczce euro :wink:

Przejściówka jeśli jest z przełącznikiem powinna być ustawiona na wejście do telewizora, a jeśli chodzi o długość kabla to ja mam kabel 15 m i wszystko działa bez zarzutu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek ma 7 pinowe wyjście, 4 zewnętrzne piny są do S-Video, a na jednym z wewnętrznym jest sygnał Composite, do tego jest specjalny kabel, który się rozdziela na S-Video i na Chinch, możesz poszukac opisu na necie, i podłączyć się na "szpilkę" :D

 

U mnie jest czarnobiały w BIOSie, dopiero po wejściu do windy jest color :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...