Skocz do zawartości
djjaku

Projekt Virtual City - kto chętny ?

Czy taki projekt wypali?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy taki projekt wypali?

    • Nie
      16
    • Tak
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapewne część z Was widziała najwyższy wirtualny wieżowiec w necie? Jeśli nie to zapraszam na www.mrwong.de/myhouse/ ale nie o to tu chodzi.

 

Nie wiedziałem gdzie dać ten topic więc daje tu, w oślej. Mam zamiar zrobić coś na wzór tego wieżowca, ale to ma być wirtualne miasto, taki mini portal, gdzie każdy domek będzie osobnym działem. I teraz pytanie do Was - czy byłby ktoś chętny na zamieszkanie w takim domku i prowadzenie swojego działu?

 

EDIT:

zapomniałem dodać, że każdy projektuje swój domek, sam, jedynie trzeba trzymać się bazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki opisze pokrotce bo widze ze jest jakies male zainteresowanie ;) wiec tak, widok bedzie izometryczny, takie miasteczko, skrzyzowania itp, kazdy projektoje swoj budynek, ale zeby on byl polaczony tematycznie z dzialem (chociaz byc moze na razie beda same budynki i mieszkancy tylko) np. salon gier-dział gry, kawiarnia - czat itepe itede.

 

posrodku bedzie ratusz czy inne cos podobnego, taka glowna strona i tam po wejsciu bedzie np. jakis kontakt, czy forum ale to juz wszystko czas pokaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. jeśli to ma być widok izomeryczny to wszystkie budynki powinny byc zrobione pod odpowiednim kątem aby miasto mialo sens. może przyjmemy ten twoj pierwszy jako przykład i wzorzec ?? muszą być też ułożone z sensem aby jeden nie zaslaniał drugiego. mozna by także powstawiać takie mniejsze dodatkowe budynki. no nie wiem. mi sie widzi cos jak miasto z simcity 2004 w początkowej fazie budowy.

 

ubdate

 

można by na początku, po wiejściu na strone zrobic miasto w troche mniejszych rozmiarach a pózniej dopiero wybierałoby się poszczególne sektory czy obszary..

 

gg ---> 3353915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zwykly serwer z html, zadnych wodotryskow na razie nie trzeba wiec nawet piwko czy inne friko starczą

 

@Mysterio - wszystko bedzie juz na 100% od poniedzialku wiec sie nie martw, tylko mysl nad projektem swojej chatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ruszyło.. najdalej w poniedziałek miasto będzie gotowe ( także strona ) więc wtedy będziecie mogli rezerwować miejsca pod swój gmach. jeśli ktoś już robi powolutku jakies plany to :

 

- budynki muszą być góra 2 piętrowe ( chodzi o miasteczko z willami itd :) )

- aby nikt się nie obraził - możemy wnieść małe zmiany co do perpektywy przestrzennej samego budynku

- zalezy nam na rozroście miasta wszerz, a nie do góry

- każdy po otrzymaniu miejsca na budynek dostanie od nas przykładową chawire, aby miał sie na czym wzorować ( wielkość , perspektywa )

- i tyle narazie....

 

aha

 

jeszcze rozpoczynamy konkurs na nazwę miasta :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...