Skocz do zawartości
buszi

nForce2 Ultra 400 + Bartek 2500+@3200+ + Thermalright SP-97

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam kupić cooler Thermalright SP-97 ale pod koniec roku (może nawet we wrześniu) też będę na 100% zmieniał procak na Bartka 2500+ i chcę go kręcić na 3200+.

 

problem z tym że obecnie moja płyta główna ma możliwość

zamontowania tego coolera. kupując Bartka chce też kupić płyte na nForce2 Ultra 400.

 

i nie wiem co wybrać? przejrzałem pare ofert w necie ale wszytkie płyty są w granicach 400zł. max ile będę mógł wyłożyć na płyte to 330-340-zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jakos uzywana Abit,Epox. Na twoim miejscu niebralbym Sp97 tylko Pentragrama 80Cu (105zl) a Sp97(210+wentyl z 40zł) gdybys wzial Pentagrama starczylo by Ci na plyte. Czy jest sens dawac za Coolerka ponad 100zł zeby miec 3-4C nizej 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

wentyl na Sp97 za 40zł-chyba trzeba troche lepsiejszy,konstrukcja wyjdzie ~270zł a za plyte chcesz dac 330zł-to troche "dziwne"?Tym bardzij ze do tego czasu...

sam zamowilem do Mobile ostatnio SLK947U z YStech92mmUS i jestem ciekaw jak to bedzie sie sprawowalo.

Moze ktos wie?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu :) bo po co zakładac nowy. chcem zmienic chłodzenie (V7+ jest zagłośny na LOW :evil: ) I zastanawiam się nad 2 produktami firmy Thermalright.

1. SP-97

2. Thermaltake Combo Cool Tower 112

 

Cena prawie taka sama, ale zastanawiam się który z radiatorow będzie wydajniejszy przy napięciu 1.85V. Bardzo podoba mi się wieża, choć troche obawiam się że komputer będzie bardzo nie mobilny . .

 

Ktos ma ta wieże ? Prosze o jakieś sugestie :)

 

A i czy te 2 radiatory wejdą na moja płyte główną :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Msi16: te 3-4 stopnie to nie jest wcale mała róznica. latem to one dają dużo. a co do pentagrama to wole nawet dać te 100zł więcej ale mieć coolera przykręconego na stałe a nie na zapinke. a co do płyty to wgre wchodzą tylko nowe.

 

mars77 o co ci chodzi? płyta 330 a cooler z wentylem 240. chce by płyta była na nforce bo na moim KT400 to powyżej FSB 175 komp nie startuje:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czekam na SP-97,postanowilem dodac "troche" kasy.Barton juz czeka wiec jak zaloze dam znac jak sie sprawuje z YS tech ultra silent92mm

Hmm jedno pytanie jak zamierzasz wrzucic 97 na abitka skoro na stronie producenta napisali ze trzeba miec podkladke neo costam :D moze wiesz gdzie kupic :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NF7 Rev 1.1

NF7 Rev. 2.0 *Can use NEO back-plate to install

NF7-M

NF7-S 1.2

NF7-S 2.0

 

:oops:

 

hmmm niech ktos nauczy czytac kolege

bo do Abit NF7-SSSSSSSSS!!!v2.0 (podpis) nie trzeba Neo back-plate a poza to sa chyba na Angela.pl

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...