Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

no tak jakos wyszly te piny ale bez nich jest 225 pinow :) a cena... hmm jakby to powiedziec, misiu po znajomosci zrobil to w miare najtaniej jak mogl. niestety ceny nie zdradze :) ale zacytuje jego slowa: "ten bloczek powinien byc 2 razy drozszy", to chyba wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiowi sie nie chce wiec ja wstawie. fota spodu mojego bloczku pod pelta, ktory lada moment zostanie skonczony :D http://ghnet.pl/~niedzkub/atman/spod.JPG

rozmiar podstawy 80x80, ponad 200 pinow B)

:blink: Widze, że pan w zakładzie nieźle się narobił :wink:

Zobaczymy jak to się sprawdzi z peltem :) z tego co widze to na pelta 260W więc mam nadzieje, że masz ogromną chłodnicę :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Znakomity

Ja mam pytanie, ile te bloki odprowadzę max ciepła ? Bo jakbym przysadził pelta 266W + jeszcze proc ze 120 W. Czy moze sie woda w układzie zagotowac LOL ? A chłodniczke mam Audi i chyba bedzie trza drugą dołożyc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, ile te bloki odprowadzę max ciepła ? Bo jakbym przysadził pelta 266W + jeszcze proc ze 120 W. Czy moze sie woda w układzie zagotowac LOL ? A chłodniczke mam Audi i chyba bedzie trza drugą dołożyc....

Z tego co sie orineutje (a moja wiedza w tych dziedzinach jest ograniczona) to nie można tak sumować oddawania ciepła. Pelt odda tylko tyle ciepła i nic wiecej (266W) Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieznam sie na ogniwach ale myśle że te 266 Wat to jest tyle ile takie ogniwo może max odebrać jeśli sie myle to prosze o sprostowanie :)

nie tak łatwo ;] bo każde ogniwo ma też swoją skutecznośc, to że na nim pisze 260W to nie oznacza, że potrafi przepompować tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ale co by tylko szczelny był :lol:

Moim zdaniem takie teksty są nie na miejscu! Zachowaj sobie to dla siebie ... było minęło.

 

 

 

Też jestem ciekaw jak wypadnie bloczek w porównaniu z innymi.

Choć i tak nie sądze aby testy tam przeprowadzane były w 100% wiarygodne, ale jakś tam punkt odniesienia pewnie dają.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo jakby Misiu zrobil bloczek a'la Slim NF4 SLI z alphacool.de . Na razie widzialem tylko bloczek na DFI , ktory podobno cieknie :/ No chyba , ze juz cos sie zmienilo w kwestii lutowania podstawy z mosieznym topem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie...

 

Bedzie moze wyprzedaz blokow CUBE?? COs o tym wspominales :), ale nic nie piszesz... wogole masz jeszcze CUBE (non pro)??

 

NO i to tyle :)

 

Pozdrawiam sector :]

 

EDIT

Blok Na NF7 mi nie cieknie :P a tez ma Mosiezny Top :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie...

 

Bedzie moze wyprzedaz blokow CUBE?? COs o tym wspominales :), ale nic nie piszesz... wogole masz jeszcze CUBE (non pro)??

 

NO i to tyle :)

 

Pozdrawiam sector :]

 

EDIT

Blok Na NF7 mi nie cieknie :P a tez ma Mosiezny Top :P

Heat -> jasnee wszystkie ciekna :lol:

Sector -> wiekszosc sprzedała sie po normalnej cenie do wyprzedazy trafia 1-3 bloki cube non pro, napisze w topicu kiedy to bedzie

fipa -> ja mysle ze wyniki testu beda w tym tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...