Skocz do zawartości
fenriz

Kobieta w moim typie

Rekomendowane odpowiedzi

Pc juice Spójrz jej głęboko w oczy to dostrzeżesz OGROMNE piekno  :lol:  :lol:  :veryevil:  :veryevil: [/b]

Heh... :wink: pamiętaj że napisałem 'mniejwięcej'... (przypomniałeś mi o takim jednym skeczu wykonwanym przez takiego jednego znanego mima: "Modelka po występie...")

A najbliższa memu gustowi jest chyba Josie Maran (mam fajną fotke jak znajde to zapodam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to każda konieta ma "to coś"

Oczywiście niemówię tu o tych grubych tylko otych z umysłem schowanym pod bieliznę, czyli tych które dbają o siebie i chcą być ładne, a nie "jestem brzydka to do tego mogę być gruba, 12 paczka chipsów dzisaj nie nierobi mi różnicy."

 

Jeżeli miał bym wybierać to chyba to....

Dołączona grafika

...bo są dwie :D

 

Ach te bliźnieczki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Mój ideał...

Inteligentna i z poczuciem humoru...To wszystko :)

---8<----

Dobra koniec żartu ;]

Prócz fajnego charakterku i inteligencji to:

Szczupła, zgrabna, nie za wysoka(też nie za niska ;)), oczy w sumie podobają mi się prawie każde, ale najlepiej ciemne, albo "takie jakieś fajne" co się pada(w pozytywnym znaczeniu) na ich widok :) Ciemne włosy(może być ciemny blond, nawet średni mi pasuje, ale broń Boże mocno jasny 8) ), ogólnie ładna twarz, zresztą reszta też ;)

 

Ehhh...te marzenia :) Zbiore sobie kasę na operacje, i Maybacha to sobie taką może znajdę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...