Skocz do zawartości
Gość

Statystyki 06-08-2004

Rekomendowane odpowiedzi

dobra robota, dziękujemy jak zwykle :)

 

ciekawie prezentuje się wykresik naszej rywalizacji z OAT :D zastanawiam się czy nasza przewaga jest wystarczająca do przetrwania poniedziałku. niestety chyba nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac, ze jestescie najdluzej moblizujacymi sie nawzajem druzynami, co bylo zreszta widac na wykresie dlugookresowym z zeszlego tygodnia, roznica miedzy Wami ciagle mala, nigdy nie wiadomo, kto bedzie na gorze na koniec tygodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to spowodowane przez niedyspozycje, z moze olewnie, wiekszej czesci druzyny. w tym momencie nawet nie wiem kto liczy, bunkruje, olewa, ale to juz nie ma znaczenia.

 

 

martwi mnie Makar, ktory wystrzelil jak szalony do przodu. niby mamy ponad 1000WU przewagi ale jak sie tempo utrzyma to lyknie nas bez wiekszych klopotow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicha woda, nic sie nie odzywa, tylko rekrutuje ;]

żadna cicha woda tylko wypoczywam nad naszym polskim morzem w dziwnowie ale bniestety nie zostane na zjazd wałśnie siedze w kafe, a rekrutacja przebiegła fajnie :D dałem paru kumplom przed wyjazdem i sie rozprzestrzeniło przychodze do kafe patrze na wyniki a tu szoooook :D, nawet komp w domu nie liczy bo jak już raz pisałem pirun mi rozwalił mojego kochanego 8rda ;( jak was łykne to bedzie mi bardzo miło jak w tym tempie bede dlaej liczył :D to spełnie swój cel na seti@klasik skończe w pierwszej 10 tweaka :D:P

 

 

ps. Fido jakbyś mógł dodac to daj staty ja kontra olsztyn i uff :D to byłbym bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.. zapomnialo mi sie napisac, ze w ten weekend statow nie bedzie, tzn beda ale dopiero w poniedzialek najwczesniej, bo jutro o 6 rano wyjezdzam a wracam pozno w niedziele.. na slub kuzynki jade ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko sie nie pochlej za bardzo :)

Mi to nie grozi, ja nie pije :)

Obok kierowcy bylem chyba jedyna caly czas trzezwa osoba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...