Skocz do zawartości
Barty

Małe rusztowanie zamiast obudowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie... tak jak w tytule. Kiedys widzialem cos takiego na zagranicznych stronach, ktos zrobil z tego samolot i jakiegos kraba, w kazdym badz razie byl tam tez i szkielet sam, prosty. Mialo to niebieski kolor, wsuwane uchwyty do peryferiow. Chcialbym cos takiego kupic. Moj blaszak i tak ma rozebrane boczki, wiec nie ma sensu trzymac go w normalnej obudowie. Wystarczyl by mi taki stelarz. Wiecie gdzie mozna dostac cos takiego w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialem sobie jeszcze, ze bylo to prezentowane na jakichs zagranicznych targach koputerowych, oczywiscie tez nie wiem na jakich. Kidys mi to mignelo w jakims newsie na polskich stronkach komp. Przegladalem archiwum tweaka i nie stety nie natrafilem. Jezeli rzucilo sie wam cos takiego w oczy dajcie znac... Wystarczy sama nazwa tego cacka, czy stronka producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nabija sobie posty, to na pewno nie bartool, pisząc jeden, zamiast trzy pod rząd :>

I popieram, najlepiej (i najtaniej) zrobić takie coś samemu. Kątowników stalowych na metry nakupić, pleksiwa albo innej tam blachy, trochę wiercenia i skręcania i jaka radocha z własnej konstrukcji.

A to tutaj - samolocik, samochodzik, taaa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...