Skocz do zawartości
Gość sew333

MIGOTANIE EKRANU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od czasu do czasu miga mi na czarno obraz w windowsie i grach. I to bardzo rzadko występuje. Mignie mi na 1 sekunde obraz czarny na caly ekran i po 1 sek ekran juz normalnie wygląda.Takie czarne migniecie na moment, to jest. Po prostu ekran sie robi caly czarny na 1 sek. I to moze wystąpić np jeden raz w przeciągu 2 tygodni.Bardzo rzadko. I nie wiem czego to wina jest. Monitor od biedy mam juz 5 lat CTX. Moze to byc wina monitora czy karty graf?? ALE artów w grach nie mam i nic poza tym. Tylko te migniecia czarne w grach i tez w Windowsie,które trwają jak podalem wczesniej 1 sek mniej wiecej. Drivery zmienialem i jak pamietam na 2 roznych tez to bylo. Bardzo rzadko wystepuje to zjawisko. Mam Radeon 9600XT. CO to moze byc wg was??CZY sie spotkaliscie z takim czyms? Monitor albo karta coś tak sądze a wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do tematu:

 

co jakiś czas w Winxp mignie mi ekran na chwile (na czarno i spowrotem do normalnego działania) , podczas przegladania internetu, filmy rzadko (wtedy tak jakby nie odświerza paska z napisami), w grach wszystko ok. Czy to wina zasilacza ?? robiłem testy sisoft sandra ale raczej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oteek wyznaje metode nic na siłłę wszytko młotkiem, niestety jak się niezna czlowiek to sięga do radykalnych metod.........

 

fakt takie zaniki obrazu może powodować zasilacz i chwilowe spadki napięcia, wyprubój najpierw inne sterowniki, miałem tak czasem na moim gf2mx400 że na nowy sterownikach mi obraz tak migał a na starych było all ok, btw dwa tygodnie puźniej spalil mi sie zailacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nogal mailem to samo tez mi podczas ogladania filmu ekran mrugal , nie widzialem co to jest , reinstalowalem stery ale nie robilem formata potem sie okazalo ze to wygaszacz ekranu sie na kwile wlaczal i zaraz wylaczal , dalem na brak wygaszacza i problem znikl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok , juz chyba problem rozwiązałem :D

 

okazało się, że po instalacji SP2 był jakiś konflikt no i ustawiał w 1280x1024 odświerzanie 60hz. W grach Powerstrip ustawial wyzsze , stad nie bylo migotania.

 

Po zmianie na 72hz wszystko wyglada ok . Dzieki za wszystkie podpowiedzi (nawet z formatowaniem :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...