Skocz do zawartości
millor

Wyższość KYRO2 Tv-out nad GF2 GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy wybór w tej cenie!!!

1.Najlepszy tv-out.1024x768 Tu nie ma sie co sprzeczać. Jak na 1 ramdac

2.Jakość napewno lepsza od nvidii.Wszystko jakoś wyraźne.

3.Q3 HQ =110FPS

4.3d2001 =3700ptk na xp.1700+ fsb148

5.Rewelka w 32bitach

6. a jest cicha i gwarancja na 3 lata (BOX)

7. 2 razy lepsza od 2mx i lepsza gf4MX420

8 I to że gram 1024x768 AAx2 bez spadku prękości (wyjątki GTA3,i inne niedopracowane gry)

9. Nie ma T&L a czy to grzech

10. Ogólnie osobiście polecam.

11. A kreci sięsłabo 190mhz max stabilne chociaż ja mam 196

12. Co do gf2mx to sami wiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze w swojej cenie nie ma sobie rownych. Lesz nie przesadzajmy z jej doskonaloscia. To jest przestarzala konstrukcja, pamieci 5ns sdramy (w 1024x768 w 32 bitach jest kipsko z grami).

Jednak powtarzam, w swojej klasie cenowiej nie ma rownych. Nawet drozsze karty sa daleko za nia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przestarzala konstrukcja (...)

Popieram, karta ma port AGP 3,3V więc nie będzie działać z płytami pod P4 opartymi na chipsecie 8xx (1,5V). Natomiast jeśli chodzi o wydajność, to na procku jak poniżej i GF2GTS(Pro) przy taktowaniu 250/450MHz miałem 5300 pkt w 3DMark2001SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A brak T&L może działać wyłącznie na niekorzyść posiadacza KYRO...

 

Niestety. Kyro to dobry wybór, ale tylko i wyłącznie za niskie pieniadze, za 350zł, wolałbym kupić GF2Ti czy GF4MX440, ale za 200zł to już bym sie zastanawiał KYRO czy GF256DDR, choć pewnie wziałbym GF'a z racji łatwej instalacji i kompatybilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A brak T&L może działać wyłącznie na niekorzyść posiadacza KYRO... 

 

Niestety. Kyro to dobry wybór, ale tylko i wyłącznie za niskie pieniadze, za 350zł, wolałbym kupić GF2Ti czy GF4MX440, ale za 200zł to już bym sie zastanawiał KYRO czy GF256DDR, choć pewnie wziałbym GF'a z racji łatwej instalacji i kompatybilności.

Wybacz ale z tego stwierdzenia jasno wynika że nigdy nie miałeś kyro. Ciągle krąży jakis mit o problemach z ustawieniami i kompatybilnością który jest wyssany z palca!

Natomiast jeśli chodzi o wydajność, to na procku jak poniżej i GF2GTS(Pro) przy taktowaniu 250/450MHz miałem 5300 pkt w 3DMark2001SE.

A ty piszesz jak byś nie słyszał o oszustwie zwanym 3dMarkiem.

Erio sprawdził! Na kyro2 miał 2 razy mniej punktów w 3dMarku a w q3 miał o 20 % więcej więc co jak co to chyba coś znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasir racja, mnie trzesie jak czytam takie bzdury - klopoty z instalacja lol. ciagle pisza to samo o problemach ale nikt nie jest w stanie napisac jakich, a ten 3dmark to kazdy wie co to jest.

 

ostatni post na temat kyro na tym forum;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty piszesz jak byś nie słyszał o oszustwie zwanym 3dMarkiem.

Erio sprawdził! Na kyro2 miał 2 razy mniej punktów w 3dMarku a w q3 miał o 20 % więcej więc co jak co to chyba coś znaczy...

Swiadczy to o tym, że Kyro ma do [gluteus maximus] D3D, ale OpenGL jest dobrze dopracowane. Ps. Tylko nie pisz, że nie czytałem tematu Kyro vs. 3DMark...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A brak T&L może działać wyłącznie na niekorzyść posiadacza KYRO... 

 

Niestety. Kyro to dobry wybór, ale tylko i wyłącznie za niskie pieniadze, za 350zł, wolałbym kupić GF2Ti czy GF4MX440, ale za 200zł to już bym sie zastanawiał KYRO czy GF256DDR, choć pewnie wziałbym GF'a z racji łatwej instalacji i kompatybilności.

Za 200 pln masz nowe Kyro II, a gfddr nie kupisz nowego i cholera wie w jakim stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...