Skocz do zawartości
metal

ReInstalka Win98SE ?

Rekomendowane odpowiedzi

I zrobiłem format c: i ... :? win98se nieche mi się instalnąć więc zainstalowałem WinXP i teraz z niego piszę :D

... Zrobiłem format c: jak już się skończyło to ctrl_alt_delete włożyłem płytkę z win98se dałem instaluj z płyty włonczył się instalator pisało żeby zacząć instalację wciśnij Enter nacisnołem i ... czarny ekran i nic :( :? poczekałem ok.20 minut i nic więc się wkurzyłem i włożyłem płytkę z winXp i ten bez problemu się zainstalował :D ...

a jak zrobić żebym miał 2 systemy na kompie ??? ponoć to można zrobić tylko z win98se a mi się niechce on zainstalować :? a i niechce wywalać partycj [c:,d: i e:] na d: mam WinXp na e: pliki które zostawiłem sobie z win98se a c: mam pusty.

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zrobiłem format c: i ...  :?  win98se nieche mi się instalnąć więc zainstalowałem WinXP i teraz z niego piszę  :D 

... Zrobiłem format c: jak już się skończyło to ctrl_alt_delete włożyłem płytkę z win98se dałem instaluj z płyty włonczył się instalator pisało żeby zacząć instalację wciśnij Enter nacisnołem i ... czarny ekran i nic  :(  :?  poczekałem ok.20 minut i nic więc się wkurzyłem i włożyłem płytkę z winXp i ten bez problemu się zainstalował  :D  ...

a jak zrobić żebym miał 2 systemy na kompie ??? ponoć to można zrobić tylko z win98se a mi się niechce on zainstalować  :?  a i niechce wywalać partycj [c:,d: i e:] na d: mam WinXp na e: pliki które zostawiłem sobie z win98se a c: mam pusty.

...

masz GF4 więc nie możesz bootować instalki z płytki ponieważ będziesz mieć czarny ekran tak jak ci się stało (wtedy uruchamia ci się setup.exe a na GF4 instalka przez to polecenie jest niemożliwa tzn. nie w każdym przypadku ale w większości u mnie jest to samo). Musisz uruchomić kompa z dyskietki przejść na dysk CDROM wpisać "cd win98" a potem polecenie "setupcor.exe" pójdzie napewno!!! Spróbuj a się przekonasz :twisted:

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zrobiłem format c: i ...  :?  win98se nieche mi się instalnąć więc zainstalowałem WinXP i teraz z niego piszę  :D 

... Zrobiłem format c: jak już się skończyło to ctrl_alt_delete włożyłem płytkę z win98se dałem instaluj z płyty włonczył się instalator pisało żeby zacząć instalację wciśnij Enter nacisnołem i ... czarny ekran i nic  :(  :?  poczekałem ok.20 minut i nic więc się wkurzyłem i włożyłem płytkę z winXp i ten bez problemu się zainstalował  :D  ...

a jak zrobić żebym miał 2 systemy na kompie ??? ponoć to można zrobić tylko z win98se a mi się niechce on zainstalować  :?  a i niechce wywalać partycj [c:,d: i e:] na d: mam WinXp na e: pliki które zostawiłem sobie z win98se a c: mam pusty.

...

masz GF4 więc nie możesz bootować instalki z płytki ponieważ będziesz mieć czarny ekran tak jak ci się stało (wtedy uruchamia ci się setup.exe a na GF4 instalka przez to polecenie jest niemożliwa tzn. nie w każdym przypadku ale w większości u mnie jest to samo). Musisz uruchomić kompa z dyskietki przejść na dysk CDROM wpisać "cd win98" a potem polecenie "setupcor.exe" pójdzie napewno!!! Spróbuj a się przekonasz :twisted:

pozdrav

Lagier

Dzięki zobacze czy będzia działać :D aaa... chociaż nie wiem czy to ma sens instalować win98se jak mam winXP i wszystko spoko więc chyba sobie odpuszcze win98se a pozatym mam już malutko miejsca na hdd [ :D zbieram na nowego hdd ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie calkowicie z Wu po lekkim sprostowaniu reed~xp. Pozatym Graham_ tez ma racje. Jak mozna nie pomoc koledze w potrzebie, heh jezeli cos kiedys od nich chcieliscie a oni beszczelnie wykrecili ogonem no to chyba nie jestescie prawdziwymi kolegami...

Zgadzam się, poza tym jak się ma prawdziwych kumpli to nie ma się takich problemów.

 

A do tego Win98 to powinien bootować z CD więc dyskietka raczej zbędna ale nie zawadzi mieć (wrazie jak nie wystartuje z CD). Pamiętaj tylko żeby w BIOSIE ustawić z czego komp na bootować (ale to chyba wiesz jak zrobić :wink: ). Co do tych programów na C: to po takim manewrze mogą nie dziełąć i trzeba będzie je przeinstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a tak BTW to marco chyba forum sie zrombalo, weszedlem na ten watek na druga strone z maila z powiadomieniem o odpowiedzi. A tu chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> na druga strone a tu guwno, nie da sie. Tak samo jak chce z pierwszej strony na druga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...