Skocz do zawartości
Gość

Statystyki 27-08-2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiejsze statsy:

 

Ranking

 

Ranking wg aktywnosci

 

Statystyki ogólne Tweak

 

Ranking teamów w Polsce

 

Tweak vs Bodybuilders Seti Team

 

Rywalizacje:

 

Olsztyn AMD Team vs Cool&Trendy =]

The B Team vs UFO vs MaKaR & Osa & Start

 

oraz długoterminowa wersja najciekawszej jak dotąd rywalizacji w naszym teamie :)

Olsztyn AMD Team vs Cool&Trendy =]

 

Konkurs:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle sie prezentują staty, a i tak nic nie przyćmi tego że wracam do seti :D jakoś mam dość Boinca który najpierw sie wieszał jak mogł a potem mi uciekł z dysku razem z formatem, stąd też od dziś (właśnie zacząłem liczyć) HI-Q WU może liczyć na kilka WU więcej :D

pozdro

a i nieźle wygląda ten długo falowy Olsztyn vs Uff... Cool&Trendy =] znaczy sie :D nie ma to jak walka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fido na wykresie The B Team vs UFO jestem ale już w nazwie linka nie :P, ej powaznie nie chcialem Cię wyprzedzić tak wyszł sorry stary :>

 

ps.GJ co by było gdyby ciebie nie było :P

 

ps2. to mój 1k post :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fido na wykresie The B Team vs UFO  jestem ale już w nazwie linka nie :P, ej powaznie nie chcialem Cię wyprzedzić tak wyszł sorry stary :>

No przykro mi, ja slow na wiatr nie rzucam, doslij nam jednostki tak, zebysmy wrocili na 7 to pogadamy.

:D

A tak serio to juz poprawione :>

ps.GJ co by było gdyby ciebie nie było :P

Nikt nie jest niezastapiony :] Zawsze mozecie zmienic mnie na "lepszy model" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my wojujemy samotnie jak ostatni samuraj :] 

jejku stalin... naprawde nudny juz jestes...

no puki co to nie widze zebyscie mogli nam zagrozic systematycznie sie do was zblizamy

wiem ze czesiesz porami :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my wojujemy samotnie jak ostatni samuraj :] 

jejku stalin... naprawde nudny juz jestes...

no puki co to nie widze zebyscie mogli nam zagrozic systematycznie sie do was zblizamy

wiem ze czesiesz porami :twisted:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=866...5b58faa60f233d6

mam wiecej zmartwien na glowie niz seti;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie .. nie zeby było ze cos ..

 

ale dzis oddalem swoje ostatnie WU dla naszego z Fidem Teamu ..

moge w sumie juz chyba zdradzic nasz "secret plan" .. dobijamy do 10k i koniec :)

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nudy .. :D

nie ma kompetyszyn .. i wogole ..

moze przejde na RC-72 ..

ale na razie nie bede niczego liczyl .. zobacze co w akademiku

 

+ nie wiem jak fido ale mni sytuacja na tweaku meczy .. i nie czuje juz jakos takeij werwy by dla Tweaka liczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie podobnie.. poczatkowy entuzjam opadl (glownie za sprawa tego, ze nie mamy kogo gonic, Ci co wlasnie nas wyprzedzili sa poza zasiegiem, najciekawiej to maja trendowaci [joke;)] i OAT ).. co nie znaczy ze odcinam sie calkowicie od obliczen rozproszonych.. o nie, nic z tych rzeczy :) Mam miesiac na znalezienie sensownego substytutu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest z nowymi statusami ?  

czy to juz koniec seti ? w tweaku ?

bo teraz to sie sam zastanawiam czy nie zakonczyc liczenia :|

no co ty... licz dalej.. bedziesz wtedy bezapelacyjnie najlepszy w temie i bedziesz mogl jeszcze wiecej pisac postwo w stulu: "nie mam z kim walczyc..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest z nowymi statusami ? 

czy to juz koniec seti ? w tweaku ?

bo teraz to sie sam zastanawiam czy nie zakonczyc liczenia :|

Kwachu wracaj do nas i licz z nami BOINC.

Zapewniam że będziesz miał z kim rywalizować 8)

ty stary o czym ty pier doli sz w ogole jz ktorys raz wylatujesz do mnie z jakims kwasem o co ci chodzi ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaczełem liczyć Boinca dopieliśmy swego tweak jest w pierwszej 10 teamów w Polsce i trzeba znowu pogonić Brawkompowi kota :) Stalin mało kto może rywalizaować ze sprzętem z twojego podpisu nawet kris jusz nie liczy tyle co kiedyś :( więc przesiadaj sie na boinca :) ciekawe ile liczy 1 jednostke na tym potworze >?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak jak komp ma co liczyć w Boinca to katuje jego jak nie ma co liczyć w nowym seti to nagina w starym.

Duron ma więcej szczęścia dzisiaj pobrał nowe próbki do Boinca a Bartek od tygodni nic nie może zassać i liczy klasyczne SETI

I statystyki w nowym seti się aktualizują pokazując, że Tweak pomału ale idzie w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaczełem liczyć Boinca dopieliśmy swego tweak jest w pierwszej 10 teamów w Polsce i trzeba znowu pogonić Brawkompowi kota :) Stalin mało kto może rywalizaować ze sprzętem z twojego podpisu nawet kris jusz nie liczy tyle co kiedyś :( więc przesiadaj sie na boinca :) ciekawe ile liczy 1 jednostke na tym potworze >?

ale bonic na tym sprzecie to bezsens

tak dostawac bede credyty jakes tam srednie jakos mi sien ie podoba

a poza tym probowlaem liczyc i nie moglem nie iwem czemu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bonic na tym sprzecie to bezsens

juz to widze jak ty masz ten sprzet...

hehe no to by bylo niezle miec cos takeigoe tylko problem my byl tego typu ze ten shit wytwarza 120 db

a teraz to chca rozbudowac o jescze jakies da segmenty to penwie juz nie bede mial dostepu do tego :(

i nie wiem czemu ale nie dziala na tym ani ten program do raka a ni bonic tj bonic jakies bzdury sie robia bo kazda probke jaka scignie odrazu ma wyliczona :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no to by bylo niezle miec cos takeigoe tylko problem my byl tego typu ze ten shit wytwarza 120 db  

a teraz to chca rozbudowac o jescze jakies da segmenty to penwie juz nie bede mial dostepu do tego :(  

i nie wiem czemu ale nie dziala na tym ani ten program do raka a ni bonic tj bonic jakies bzdury sie robia bo kazda probke jaka scignie odrazu ma wyliczona :|

ehh.... jak masz pisac takie bzdury to lepiej nic nie pisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...