Skocz do zawartości
Slayer

Metallica Rulez!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zapuściłem sobie stare kawałki, których nie słyszałem z 8 lat......Metallica RZĄDZI!!!!! Niech się chowa wszystko w popłochu, wszystkie Deicide, Slayer, Morbid....Canibal.....Metallica RZĄDZI!!!!!!!!!!!! Jak będę miał 70 lat będę dalej ich słuchał...ta muza jest nie do zdarcia!!! Na Metallice się zaczęło, na Metallice się skończy!!!! :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie chłopcy grali - kiedyś. Gdzieś tak do "Justice For All", czarny album mnie rozczarował trochę. Późniejsze płyty nie wzbudzały już mojego zainteresowania. Zupełnie się do nich zniechęciłem po tej aferze z Napsterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takich glupich porownan. Deicide to death a Metallica heavy, wiec nijak nie widze zwiazku. Slayer osobiscie bardziej mi sie podoba niz Metallica, chyba nikt z was nie sluchal go dokladnie ;)

 

Istnieje mnostwo innych dobrych kapel, a taki tradycjonalizm nie sluzy muzyce najlepiej.

Moze i bedzie ktos lsuchal Metallici w wieku 70 lat, ale tylko jak nie bedzie jej sluchal prez 30 lat :)

 

A co z innym klasykami metalu? Iron Maiden, Judas Priest i inni nie licza sie juz wogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z innym klasykami metalu? Iron Maiden...........

maideni sa najlepsi :D

moja ulubiona kapelka w sumie :D

 

i nuie piszcie, ze to komerch itp, bo metallici sloocha znacznmie wiecej osoob nish maiden.

 

nawte raz widzialem kolesia w spodniach dresowaych i koshoolka metallici lol :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam dobrze Slayera? :lol: :lol: :lol:

 

Czemu napisałem ten post? Bo widzę, że ludzie widząc gościa w koszulce Metallicy odrazu kojarzą go z jakimś cieniasem, co usłyszał Metallice raz i nic o niej nie wie, a potem zakłada dresik i kupuje najnowszą płytę ,,Boysów". Przypomina się odcinek ,,Klanu"( obejżałem raz ze starymi :D ) gdzie ta...no córka lekarza nałożyła koszulkę Metallicy 8O 8O Zaraz ją umalowali, ubrali na czarno i robili z tego niby jakiś bunt. Paranoja...to samo z The Doors, Rolling Stones, Merlin Manson. Z dobrych zespołów robi się pop-kultórę. :evil:

 

Jak to śpiewał The Exployted? -MUCKY POP!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem slayer ze napisales tego posta w chwili euforii po przesluchaniu ktorejs starszej plyty, jasne ze te pierwsze plyty byly najlepsze bop teraz to sie z metallica zrobily cieple kluchy, ale zeby odrazu mowic ze wszystko inne sie chowa? bez przesady. posluchaj black sabbath stare jeszcze z ozzym, to dopiero klimaty !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a tak z troszke innej beczki. Co sadzicie o Satrianim, nauczycielem Hammetta? Dla mnie jego styl i solowki to istne mistrzostwo świata, no i te Ibanezy sygnowane przez Satrianiego....  :o

satriani jest swietny, zreshta mam kilka albomooff :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem kilka kawalkow ozziego ale to juz nie to, a teraz ja z innej beczki:

slyszeliscie steve vai ? on gral na jednej plycie z Whitesnake (sleep of the tonque, czy jak sie tam to pisze) i takie tam magiki odpierdala ze dech zapiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem kilka kawalkow ozziego ale to juz nie to, a teraz ja z innej beczki: 

slyszeliscie steve vai ? on gral na jednej plycie z Whitesnake (sleep of the tonque, czy jak sie tam to pisze) i takie tam magiki odpierdala ze dech zapiera.

Vai tez jest zajebisty, ale mimo wszystko wole styl Satrianiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem kilka kawalkow ozziego ale to juz nie to, a teraz ja z innej beczki: 

slyszeliscie steve vai ? on gral na jednej plycie z Whitesnake (sleep of the tonque, czy jak sie tam to pisze) i takie tam magiki odpierdala ze dech zapiera.

no ba, vai jest gites, mialem keidys koncert vai+satriani+johnson to bylo cos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...