Skocz do zawartości
sector

Czym chłodzicie rdzeń swojej karty graficznej?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy zje na sniadnanko fakt, ze Vga Silencer wyrzuca cieple powietrze poza obudowe, dzieki czemu obniza sie temperatura wewnatrz budy.

Pozatym jaka kupe kasy? Cena Silencera jest bardzo umiarkowna - ok 50zł, to dwa albo trzy razy mniej od pasywnego zalmana (+ wentyl zalmanowski).

Nie wspominajac juz o tym ze Silencer jest bardzo cichy i jednoczesnie wydajny, a nie kazde takie chalupnicze chlodzenie bedzie ciche i wydajne.

Kolejna kwestia jest to, ze nie kazdemu chce sie bawic w majstra klepke i wygodniej jest mu kupic VGA Silencera i miec z glowy. Tacy ludzie tez maja prawo do zycia :P

dodaj do tego ze cooler z jakiegos procesora jest o wiele wyzszy co powoduje zajecie kilku slotow pci :!: wiec mozna posiadac tylko max 2-3 karty pci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta giba :-o omg hahah ciekawe ile to wazy :-P

miazga

 

volcano 12 wazy 730g + street fighter nie wiem ile,ale spokojnie sie trzyma na slocie agp i mocowaniu na sledziu.Mam juz chlodzenie na pare lat,jak bede kupowal sobie zalozmy 6800gt to chyba i tak bedzie bardziej wydajne niz standartowe . Na zdjeciach moze wyglada to zrobione na szybciorga i nie hlujnie ale robilem to caly dzien,i wszytsko jest na wymiar i w jak najlepszym porzadku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zje na sniadnanko fakt, ze Vga Silencer wyrzuca cieple powietrze poza obudowe, dzieki czemu obniza sie temperatura wewnatrz budy.

Pozatym jaka kupe kasy? Cena Silencera jest bardzo umiarkowna - ok 50zł, to dwa albo trzy razy mniej od pasywnego zalmana (+ wentyl zalmanowski).

Nie wspominajac juz o tym ze Silencer jest bardzo cichy i jednoczesnie wydajny, a nie kazde takie chalupnicze chlodzenie bedzie ciche i wydajne.

Kolejna kwestia jest to, ze nie kazdemu chce sie bawic w majstra klepke i wygodniej jest mu kupic VGA Silencera i miec z glowy. Tacy ludzie tez maja prawo do zycia :P

dodaj do tego ze cooler z jakiegos procesora jest o wiele wyzszy co powoduje zajecie kilku slotow pci :!: wiec mozna posiadac tylko max 2-3 karty pci :(

A do czego Ci więcej?

np. modem + dzwiękowa + telewizyjna.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zje na sniadnanko fakt, ze Vga Silencer wyrzuca cieple powietrze poza obudowe, dzieki czemu obniza sie temperatura wewnatrz budy.

Pozatym jaka kupe kasy? Cena Silencera jest bardzo umiarkowna - ok 50zł, to dwa albo trzy razy mniej od pasywnego zalmana (+ wentyl zalmanowski).

Nie wspominajac juz o tym ze Silencer jest bardzo cichy i jednoczesnie wydajny, a nie kazde takie chalupnicze chlodzenie bedzie ciche i wydajne.

Kolejna kwestia jest to, ze nie kazdemu chce sie bawic w majstra klepke i wygodniej jest mu kupic VGA Silencera i miec z glowy. Tacy ludzie tez maja prawo do zycia :P

dodaj do tego ze cooler z jakiegos procesora jest o wiele wyzszy co powoduje zajecie kilku slotow pci :!: wiec mozna posiadac tylko max 2-3 karty pci :(

 

A do czego Ci więcej?

np. modem + dzwiękowa + telewizyjna.....

ja juz mam sieciowke+dzwiekowa+telewizjna a niedlogo ma dojsc karta DVB i moze kontroler sata wiec juz widzialbym problem i to duzy :?

 

ale wracajac to juz przy 3 kartach masz gorsza cyrkulacjie powietrza a po 2 jezeli sasiadujaca karta jest karta ktora sie mocno grzeje to zasysane powietrze jest cieplejsze przez co slabiej chlodzi radiator itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, ze ten golden orb na rdzeniu był niesamowicie wydajnym chłodzeniem. Miałem do niego przejściowkę zwalniajaca obroty - nawet na mniejszych obrotach wymiatał, a na pełnych obrotach był full wypas, ale komp chodził jak odrzutowiec, a ja jestem zwolennikiem ciszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...