Skocz do zawartości
Adasi

Glony w WC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy myślicie ze promienie uv mają jakiś wplyw na rozwoj glonow? Bo u mnie byly tylko po stronie na ktorej padalo najmocniejsze swiatlo.

 

PS. Wc mam juz prawie zlozone tylko musze skombinowac sobie zbiornik a dwa sklepy z ktorych moglem wziac juz odpadly. Jutro znowu jade szukac i jak nie znajde to dopiero w czwartek odpale kompa :( W nowym zbiorniku bede mial max 5L chyba ze uda mi sie tanio dorwac zbiornik od mate'a 2,4L. Wleje tam wode destylowana ze stacji benzynowej, 70ml copalu i troche uv-dye. Mam nadzieje ze nic sie z tym nie stanie bo mnei chyba rozerwie :P :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz nalałem za mało spirytusu i też coś takiego miałem. Katastrofa, wszystkie węże do wymiany, czyszczenie bloku i rezerwuaru...

Nie żałujcie spirytusu :!:

A jak to sie ma do ustawy o wychowaniu w trzezwosci :?: :lol:

Ja nie lalem spirytu do swojego ukladu i glonow nie mam - nalalem za to srodka antyglonowego (do doatania w kazdym akwarystycznym za 5zl) i nie mam "zielonego problemu" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za radą Chaosa troche sobie jeszcze alginu dolałem. Teraz to już chyba sie nic nie zalęgnie :twisted:

 

Jak chcecie to moge zapodać fotki jak robiłem to wc i fotki skończonej roboty na mobo. Niestety nie mam fotek już działającej obecnie całości bo aparat z powrotem bede dopiero miał za jakies 8 dni.... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje i gdzie można kupic ten Algin :?: :?: czy ten algin nie bedzie dzialal jakos na gabke , juz raz wlalem nie sprawdzonego srodka i po kilku tygodniach rozpuscilo mi gabke ehh qwa tyle syfu przez to sobie wirnik zarznąłem :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...