Skocz do zawartości
Undofen

Zamiana SE T610 na dobry tel symbianowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana tematu, juz nie chce zamienic go na 7650 tylko zebyscie mi plz poradzili jakas dobra sluchawke zamiast niego na symbianie, plan jest taki chce go sprzedac za nie mniej niz 600 a pozniej moge dolozyc jeszcze max 300. Jaki telefon byscie mi poradzili w takiej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zmienilem troche koncepcje i zastanawiam sie nad zamiana go na SE P800 ktory mi sie troch ejuz nie podoba bo to juz nie telefon, nie da sie tego w kieszeni nosic ani dobrze palcami przyciskac, lub np na nokie 3650 - ten wybor lepszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiary P800 i 3650 są podobne.

7650 i to naprawdę świetny telefom, ale niestety ma mało pamioęci. 3650 ma karty MMC, ale ma nie wygodny joystick, jest dłuższa od 7650 i ciężko przyzwyczaić się do rozmieszczenia klawiszy. P800 jest IMO najlepszy z tych trzech. Niestety na Nokie jest znacznie więcej softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze to nie byla zbyt jasna rada, pokazales po 1 jednej zalecie dla kazdgo z tych trzech, ktory mam wybrac ? moze sa jeszcze jakies inne alternatywy w tym pulapie cenowym ? Przeboleje nawet dziwaczny wyglad P800 jesli jego funkcjonalnosc nie jest nizsza niz nokii, jakich np waznych programow nie ma na P800 a sa na nokie ? Dla mnie telefon musi byc bardoz wygodny w komunikacji z wlascicielem - czyli slaby joy go lekko dyskfalifikuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze kazdy z tych telefonow jest swietny.

Nie ma co deliberowac bo zawsze bedziesz zadowolony.

Ferrari, porshe, i inne tego typu bryki.

Zawsze bedziesz mial wypasione autko ale, ktore najlepsze ? :)

Dlatego moznaby tak do przyszlego roku polecac te telefony i tak nic by z tego nie wyszlo.

Zrob jak uwazasz. IMO P800 (jezeli juz o nim wspomniales) jest najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie moglem zbyt wiele o nim znalezc, ale z tego co sie orientuje to nie jest to do konca to czego szukam - wydaje mi sie ze dalej jest to telefon tylko ze z bardzo rozbudowanymi multimediami - video, mp3. Ja jednak chce korzystac z palmtopowych funkcji p800- chociazby komunikatorow, wygodnego do przegladania internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że zdjąć simlocka to nie problem tylko stracimy możliwość wysyłania sms-ów i książke telefoniczną - tak mają nowe neci nawet jak zdejmujesz simlocka kablem te po 700 zł mają stary soft i wszystko śmiga aż miło ale za taką kaske to wole poszukać i dołożyć do P800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że zdjąć simlocka to nie problem tylko stracimy możliwość wysyłania sms-ów i książke telefoniczną - tak mają nowe neci nawet jak zdejmujesz simlocka kablem te po 700 zł mają stary soft i wszystko śmiga aż miło ale za taką kaske to wole poszukać i dołożyć do P800

Tylko tyle? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociarz jeszcze motorola A835 jest fajna - 64mb wbudowanej pamięci - mp3 można słuchać na głośniczku w sereo - dwie kamery bez simlocka na allegro za około 600 zł WARTO:) - sam taką kupiłem i jestem zadowolony !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 128mb to już naprawde dużo a i cena tej kości nie mała - sx1 to moim zdaniem zabawka mająca aspiracje na telefon dla biznesu - ta klawiatura - ciągłe wieszanie się - myśle o sprzedaniu tego fonika bo jak na razie już dwa razy był w serwisie po nowy sofcik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do NEC'a E313 mysle ze warto bylo by sie nad nim zastanowic wkoncu kiedys bedzie mozna zdjac sim locka na zachodzie juz mozna poprostu u nas nie ma oprogramowania do jego zdjemowania wszedzie :( i ciezko znalesc komis ktory to robi a serwisow NEC'a brak :( ja sam kupilem ten telefon i czekam na mozliwosc zdjecia sim locka wiec moge co nieco o nim napisac, telefon jest naprawde swietnie wyknany nic nie skrzypi nie "lata" bateria przy maxyymalnym ;) uzytkowaniu trzyma dobe ale to chyba normalne w tego typu telefonach, ekran jest naprawde dobry a tak szybko dzialajacego menu nie widzialem w zadnym telefonie!! jest super stabilny! wszystko chodzi bardzo plynnie! kamere mozna calkowicie schowac co uchroni ja przed uszkodzeniem jedyna wada brak IRDy i BT dobrze ze jest USB:) pamiec w zupelnosci wstarczy (wbudowane 20 mega) chyba ze ktos mysli bardziej o mp3 wtedy koneiczna jest karta pamieci :) jak by ktos mial jakies pytania niech da znac z przyjemnoscia odpowiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...