Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

NV wypuściła "ForceWare 84.43 Beta Drivers for Windows XP/2000", w info podają "This new version includes next-gen performance improvements and a SLI profile for Tomb Raider: Legend". MOżna się spodziewać poprawy wydajności w trybie next-gen (jak to biednie brzmi, Boszzz).

Link: http://www.gamershell.com/news/29507.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NV wypuściła "ForceWare 84.43 Beta Drivers for Windows XP/2000", w info podają "This new version includes next-gen performance improvements and a SLI profile for Tomb Raider: Legend". MOżna się spodziewać poprawy wydajności w trybie next-gen (jak to biednie brzmi, Boszzz).

Link: http://www.gamershell.com/news/29507.html

Mnie to za bardzo nie interesuje bo z 10FPS moze na 12FPS by podskoczylo :]

Kurcze, spoko ta gierka.

Nie myslalem, ze bedzie jeszcze jakas konsolowka ktora bedzie mi sie podobac.

Jeszcze mam wiare w developerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc !!

 

Boss w Nepalu, kiedy dojdzie mu energia do połowy i kładzie sie na ziemie co mam zrobic ? :)....Dzieki za pomoc z gory ;)

Od czego jest faq :P

Edit - sorka,faq sie ,ze tak powiem sp...... Ciekawe jak taki blad sie mogl zrobic.Jest tylko "naci" zamiast "Nacisnij tekst by ukryć/pokazac spoiler" czy jakos tak i nic nie widac.Jak taki blad jest technicznie mozliwy ??

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie faq nie działa :( W Nepalu jak leży na ziemi trzeba podejść do niego i nacisnąć klawisz E, całość powtórzyć 4 razy.

 

Testował juz ktos nowe stery od nvidii ??

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie faq nie działa :( W Nepalu jak leży na ziemi trzeba podejść do niego i nacisnąć klawisz E, całość powtórzyć 4 razy.

 

Testował juz ktos nowe stery od nvidii ??

Przeciez w Nepalu nie ma bossa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja je zainstalowałem i wydajność w NG troszq wzrosła ;) Tyle co zauważyłem to, to że dużo odczytuje z dysku. U mnie w 800x600 jest ok tylko niekiedy doczytuje ostro i zaczyna sie ciąć. Ale myślę że problem rozwiąże 1Gb ramu :D Ale niestety wody znów nie widać <_< Mam nadzieję że oficjalne stery pod Legendę będą bardziej dopracowane :P

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego jest faq :P

Edit - sorka,faq sie ,ze tak powiem sp...... Ciekawe jak taki blad sie mogl zrobic.Jest tylko "naci" zamiast "Nacisnij tekst by ukryć/pokazac spoiler" czy jakos tak i nic nie widac.Jak taki blad jest technicznie mozliwy ??

ta to sa skutki przeniesienia forum, pisałem o tym do Crosisa i wyslalem mu całe faq aby sprobowal to naprawic.. :/. Mozemy zrobic tak, ze solucje bedą odkryte, bez spoilerów, ktore jak narazie nie działaja.

 

edit: zrobione

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce to tu jest moj save a 100 .. ;]

all secrets .. ale nie przeszlem wszystkich plansz w trybie time trial (tylko pierwsza)

 

SAVE

 

mozecie sie pobawic .. duzo strojów (CATSUIT wymiata)

 

 

No wiec twój save był nie pełny to ja umieszczam swojego :] na 100% gra ze wszystkimi sekretami,

strojami, i specjal optionsami :P

 

Save

 

Miłej zabawy :]

Pozdro .... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym sie rozni gra odblokowana na 99% od tej na 100%??? bo ja jakos specjalnych roznic ne zauwazyłem.

 

jeśli chodzi ci o mój temat to juz ci tłumaczę otóż tamten save miał 99% i nie miał kilku

strojów i sekretów w opcjach a w moim jest wszystko odblokowane co tylko się dało :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dobrze,ze nastepna moja karta bedzie X1800XT 512 na ktorej gra z ng bedzie plynna,jednak nie zmieniam na tego 7600GT tak jak mowilem (juz chyba bym wolal X1600XT),poczekam troszq i uzbieram na prawdziwa moc a nie na karte,ktora przegrywa z moja obecna niemal w kazdym tescie tylko po to by miec NG,ktore ma mi skakac i w dodatq karta NV.Ale bym gafe strzelil.Dobrze,ze ocknalem sie w odpowiednim momencie i przeczytalem co nieco o obu kartach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i hydro znowu sie grzybow nazarl :lol: pozdro

Dlopsow laczej. Na grzyby jeszcze za wczesnie.

Powiedzieli posiadacze pieknej nvidii :P Chlopaki, darujcie sobie pisania takich textow bo i tak wiecie jak jest :-| Jesli pokazecie mi testy,ze sie myle to stule dziob na klodke i nie wroce juz do tematu wydajnosci w tej grze nigdy i pochyle czolo,pokazcie mi chociaz 1 test (z wyjatkiem gier na open gl-u,ktorych malo co na rynku),ale ma to byc x800XT a nie inna karta,1 glupi test prosze

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro dobrze wiesz jak jest.... Nawet X1800XT potrafi przescignac 7900GTX !! z tego wzgledu ze ATi pracuje na Direct3D a NV na OpenGL... Tak naprawde nie wybieresz pewnego zwyciezcy bo kazda karta inaczej sobie poradzi w pewnych aplikacjach z odpowiednimi detalami, rozdzielkami... Ja Ci powiem tyle ze na tego TR:Legend nie masz co zmieniac na X1800 bo na tej karcie tez gra przycina i zwalnia... Musimy czekac w ostecznosci albo na sterowniki albo poprostu jak panowie z wydawnictwa TR:Legend lepiej zoptymalizuja silnik graficzny bo poprostu zrobili to beznadziejnie i zadna karta tak naprawde nie sprosta temu... Pisali ze na X1800XT chodzi niby dobrze, a pokazal Ci ktos screena z tym ? Albo z X1900? nie ja zadnego nie widzialem oprocz tego z PERU co ja sam mialem po ponad 30FPS:] Sory ze sie czepiam i wtracam ale poprostu to nie jest wina kart tylko zle zoptymalizowanego sylnika graficznego lub tez powazny blad sterownikow ktory mam nadzieje w niedlugim czasie zostanie rozwiazany ;)

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to caly silnik graficzny i tyle po co wiecej na ten temat dyskutowac ;) Przyznam sie ze ja tez przeszedlem gre z NG i ani razu go nie wylaczylem ( no tylko zeby sprawdzic jak chodzi bez niego i jak wyglada) :D

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dym0 Obstawiam za tym 2,ale powiem Ci,ze dobrze mowisz - piwa Tobie :) chociaz wiesz,ja zawsze bede mial przekonanie wieksze do ATI,tak bylo jest i bedzie always :D,ale to jest normalna odpowiedz na moje pytanie, a nie to co reprezentowali panowie powyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba panowie na gorze nie bardzo maja pojecie na ten temat ;) Ja Cie bardzo dobrze rozumiem :) - <piwko> jest czesc ludzi co woli ATi jest czesc ludzi co woli NV i ja to takze rozumiem. Poczekamy na inna gre moze tym razem panowie sie popisza i engine bedzie okej.

A co do Ciebie skus to 6800 to nadal bardzo dobra karta graficzna... w ogole panowie my narzekamy a 1/4 polakow dalej meczy sie z Duronem 800mhz i GeForce 2 MX :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Jak wam nie pasuje to kupcie sobie konsole, większa rozrywka i taniej wychodzi.

 

W każdym razie te nowe sterowniki dzisiaj wydane nic nie zmieniają (mam GF 6600 GT). Ktoś tu pisał, że wolałby X1600XT od GF 7600 GT - chyba kogoś tu pogięło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli posiadacze pieknej nvidii :P Chlopaki, darujcie sobie pisania takich textow bo i tak wiecie jak jest :-| Jesli pokazecie mi testy,ze sie myle to stule dziob na klodke i nie wroce juz do tematu wydajnosci w tej grze nigdy i pochyle czolo,pokazcie mi chociaz 1 test (z wyjatkiem gier na open gl-u,ktorych malo co na rynku),ale ma to byc x800XT a nie inna karta,1 glupi test prosze

Ja nie wiem czy dobrze kumam :? Chcesz chociaz jeden test gry pisanej pod DX w ktorym masz porownanie x800xt z nowymi grafami :blink: Ja nie wiem czy zdajesz sobie sprawe czym dysponujesz ale patrz http://www.xbitlabs.com/articles/video/dis...games-2005.html i placz :lol:

 

Ja gierke skonczylem po niecalych 10h z 86% :) Gralem oczywiscie z NG i w pomieszczeniach nie bylo zle ale otwarte przestrzenie (glownie Peru) potrafily zamulic :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemiczny Ali,ja na zadnym tescie nie widze ani x800xt ani 7600GT a chcialem bys porownal te karty.Za to widzialem X850XT czyli praktycznie moja bo podkrecilem taktowaniem swoja do X850 i spojrz jak bije sporo kart na glowe w roznych testach,takze sam chyba powinienes plakac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...