Skocz do zawartości
satan666

Logiteh MX 510

Rekomendowane odpowiedzi

Moze poczytaj recenzje obydwu myszek i bedziesz wiedzial.... :?

Jesli grasz duzo w FPP to ja bym bral MX 510 jezeli jednak nie potrzebujesz SUPER dokladnej myszki i stac Cie na MX 1000 to bierz MX 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy do czego uzywasz myszy

 

510 to najlepszy 'gejming gryzon' jaki mialem w lapkach i juz jej nie wypuszcze ;]

 

przybnajmniej narazie nie ma dla mnie konkurencji ... moze kiedys bedzie ...

 

 

zalezy to tez od funduszy - uzywasz mychy do windy i serfowania, malo grasz a stac cie na na 1000 to czemu nie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem posiadaczem tej myszki (MX 510) od miesiąca i bardzo mi sie podoba. Na razie wykryłem tylko takie wady:

- troche za mała jak na moją dłoń

- sterowniki troche niedopracowane tzn:

- jak klikne na tenprzycisk nad rolką do przewijania strony i

dojadę do końca i nadal go trzymając nacisne i przytrzymam przycisk pod rolką do zjeżdzania w dół i na koniec puszczę przycisk wjeżdzania na górę to cały czas mam kursor wjeżdzam na górę, gdy puszczę przycisk zjeżdzania w dół to przestaje wjeżdzac na górę ale gdy chce poraz kolejny nacisnąć przycisk żeby zjechać w dół to mi nie chce sie nawet pojawić ten kursor, dopiero gdy klikne przycisk wjezdzania na góre to mi sie odblokowuje zjezdzanie w dół

- albo jak klikne np zjeżdzanie w dół i dojade do końca strony i klikne przycisk (z boku myszki) wstecz to mi nie daje wstecz ale kursor zjezdzania w dół mi sie nadal pokazuje i zjezdzam w dół i mam również na ekranie zwykły kursor i np. moge sobie przewijać tym zablokowanym przyciskiem w dół a zwykłym kursorem naciskac na pasku przewijanie w górę :)

- i przydały by się profile klawiszowe np. żeby ustawiac sobie jednym kliknięciem do różnych gier inną czułość myszy i ustawienia dodatkowych klawiszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...