Skocz do zawartości
slavok

Co robić aby... zgrubnąć :)

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ja wam powiem tak - takimi beznadziejnymi poradami to chłopa zabijecie...

radzę spróbować albo chociaż poczytać o DIECIE OPTYMALNEJ, zwanej także żywieniem optymalnym lub dietą tłuszczową, dietąkwaśniewskiego

wydaje sięona cudowna z opisu i naprawde taka jest choć ciężko w to uwieryć większości osób którzy nic o niej nie wiedząc ja odrazu wyśmiewają

ja jestem juz ok 1,5 roku i widze wszystkie pozytywne efekty

jak temat kogoś zainteresuje to służe informacją

pozdrawiam i mówie wam Dieta optymalna żądzi

a moze pokrótce przedstawię jej założenia

1)generalnie nie je sie roślin, jeśli juz to w minimalnych ilościach

2)je siębiałko tłuszcz i ęglowodany w odpowiednich ilościach i proporcjach generalnie BTW=1:~3:.0,8

3)je się wszystko najlepszej jakości tzn jajka, tłuste mięsko, nabiał

4)efekty sĄSUPER - choć brzmi to śmiesznie i niewiarygodnie to chudzi dochodzą do optymalnej wagi, groobi chudną, chorzy zdrowieją, zdrowi stają się jeszcze zdrowsi i wogole wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza ćwiczeniami polecam Ci dietę CKD, jeśli chcesz tabelkę w exelu która Ci wyliczy Twoje zapotrzebowanie na to i owo to odezwij się na priv, bo tak w ciemno wyliczać (trochę tego, trochę tego i będzie git) nie ma sensu.

Wierz mi przytyć (nabrać masy mięśniowej a nie tłuszczowej) i to nie ponosząc za dużego uszczerbku na zdrowiu jest bardzo trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unckle czytal o tej twojej diecie. Jej cud polega na tym, ze rozwala sie metabolizm organizmu i ku zdziwieniu przez to nabiera sie normalnych ksztaltow. Co jak co... nie jest to zbyt zdrowe, ale skuteczne.

 

Po pierwsze jesli palisz, to nie pal... ja rzucam palenie i spowrotem zabieram sie za pompki... (zawsze chcialem byc taki jak reed ;] ;] ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieta może i dobra, choć nigdy o niej nie słyszałem, ale wątpię aby po niej przybrać masę mięśniową (nie tłuszczową) a o to chyba chodzi jeżeli mówimy "przybrać na wadze" bo jeśli chodzi tylko o zdobycie "pustych" kilkogramów to wystarczy jeść chipsy + fast foody i popijać piwem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej diecie na pewno nie przybędzie ci tłuszczu,sadła, a otrzymasz swojąprawidłową wagę i jeśli będziesz ćwiczył to również osiągniesz dobre umięśnienie

pozatym ona wpływa doskonale na cały organizm, a nie ogranicza się do wagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej diecie na pewno nie przybędzie ci tłuszczu,sadła, a otrzymasz swojąprawidłową wagę i jeśli będziesz ćwiczył to również osiągniesz dobre umięśnienie

pozatym ona wpływa doskonale na cały organizm, a nie ogranicza się do wagi

na tej diecie na pewno nie przybędzie ci tłuszczu,sadła, a otrzymasz swojąprawidłową wagę i jeśli będziesz ćwiczył to również osiągniesz dobre umięśnienie

pozatym ona wpływa doskonale na cały organizm, a nie ogranicza się do wagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dieta kwasniewskiego to gowno

polega na nie dostarczaniu weglowodanow

bo od dawien dawna wiadomo ze tluszcz sie nie rozklada jesli weglowodany sa

 

 

problem jest taki ze brak weglowodanow niszczy caly organizm

zwieksza sie zachorowanie na choroby wiencowe itp

 

naprawde jesli chcesz w miare szybko przytyc przeczytaj moj poprzedni post

 

dzieki takiej diecie + suple przytylem w poltora roku z 76kg na 96kg i mowie oczywiscie o samych miesniach a nie tluszczu:)

 

oczywiscie trzeba dodac do tego porzadny trening:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem piratez ale piszesz bzdury jakich mało

ja nigoko nie mam zamiaru zmuszać do tej diety, ale jestem przekonany o jej słuswzności i poprawności oraz jej dobroczynnemu wpływowi na organizm

a większości ludzi którzy ją krytykują brakuje podstawowych informacji i wiadomości o jej działaniu i zasadach i dlatego piszą bzdury

więc odradzam wypowiadanie się na jakiś temat o którym sie niewiele wie a szczególnie krytykowanie w takiej sytuacji;)

jeśli kogoś to interesuje to dieta ta leczy choroby takie jak cukrzyca, otyłość, stwardnienie rozsiane i wiele wiele innych uważanych przez "lekarzy" za nieuleczalne

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieta tłuszczowa w wersji "mocniejszej" od tej polecanej przez Kwaśniewskiego jest dosyć szkodząca... Zalecenia to stosowanie przez max 8 tygodni.

 

Ogólnie dla kogoś młodego to za ostre kombinacje... Lepiej pójść sprawdzoną drogą... Dieta + ćwiczenia i suplementacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedzenie tłuszczów i węglowodanów i białka w złych proporcjach np 300gtłuszczu i 300g węglowodanów owszem szkodzić moze

ale ja tu mówie o diecie optymalnej jako takiej a nie o żadnej jej przeróbce czy modyfikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

"profesor medycyny" niestety niewiele dla mnie znaczy w tej gestii

czemu ci wszyscy profesorowie od tak wielu lat nie radząsobie z cukrzycą i innymi "nieuleczalnymi" chorobami? Nawet w ich środowisku wiedza na temat diety optymalnej jest naprawde znikoma... z reguły lekarze medycyny akademickiej z miejsca negują DO i nie chcą sięnic o niej dowiedzieć... czemu ci ludzie nie przeprowadzili żadnych badań naukowych na temat DO, przecie nie jest ona nową dietą, mieli na to ok 40lat...

a teksty w stylu:

"prof medycyny" nic dla mnie nie znacz, niestety taka

- raz ze moze kogoś obrazić, dwa co to za poziom dyskusji...

 

polega na nie dostarczaniu weglowodanow

- nieprawda

 

bo od dawien dawna wiadomo ze tluszcz sie nie rozklada jesli weglowodany sa

- tym mnie rozbawiłeś, tak jakbyś napisał "a wiesz kran mi przecieka..." - wogule nie wiem co chciałeś tu zasygnalizować...

 

 

problem jest taki ze brak weglowodanow niszczy caly organizm

- na DO dostarcza siępotrzebne ilości węglowodanów

 

zwieksza sie zachorowanie na choroby wiencowe itp

- z choroby wieńcowej jeśli ją masz to na DO się wyleczysz, a jeśli nie masz to na DO na pewno nie będziesz miał

 

pozdrawiam i peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o rozrost klaty to najlepsze są pompeczki. Wystarczy kawałek podłogi w domciu. 8) Rób je w każdej wolnej chwili i zobaczysz. Ale rób je tak długo aż nie będziesz mógł (do zeżygania) zobaczysz za trzy miechy że nie wejdziesz w żaden swój gajerek. Poważnie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze wiadomo ze zapotrzebowanie na składniki pokarmowe to trójkąt składający się z wenglowodanów - białek i tłuszczy...

gdy się zburza jego funkcjonowanie to sie ropi zle..

 

Dieta kwasniewskiego to mainpulacja organizmem.. gdy nie ma jakiegoś składnika wtegy organizm sie bardziej wysila.

W efekcie człowiek czuje sie zdrowszy a wcale tak niejest..

Tak samo jak kobieta w ciązy.. ciąza reguluje organizm ale jesliby trwała dluzej kobietę by wykończyła...

 

ZADEN NORMALNY DIETETYK NIE ZALECI DIETY KWAcHA

!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaden "normalny dietetyk" nie wyleczył nigdy nikogo z cukrzycy i nadal twierdzi ze sie nie da...

a te rewelacje ze sie organizm wysila to buachacha - są ludzie którzy zyją na tej diecie od 40lat i mają się świetnie

ja osobiście jestem opty juz 1,5roku

 

większość dzisiejszych trendów - typu jeść owoce itp - to bzdury - ja od 1,5 roku nie jem i na nic nie choruje i nie mam oznak braku zadnej z witamin

pozdro optymalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta klata przy pompkach to trzymaj rece wasko bo jak szeroko to bardziej na barki wchodzi:)

 

 

uncle: w tej kwesti wierze bardziej prof niz tobie:)

pis and low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez no z tymi barkami to masz racje zaczynam to odczuwać :) znacie jakies dobre domowe sposoby na klatkę tylko tak by bardziej rozwinąć srodkowe partie mięśni kalty (jak tak to można określić)

pompki ;] ale ręce wąsko ;] ;] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz masy szybko nabrac to jedz duzo weglowodanow (chlebek, ryż, ziemniaczki, makaron) w polaczeniu z tłuszczami

 

a jak trenujesz to po treningu porcja białka (najwięcej wśród produktów spożywczych ma serek wiejski)

 

 

reed --> co ty gadasz? rowerek? kajak? l-karnityna? Od tego masy nie przybedzie, od tego sie chudnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...