Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam zbroje. :) , helm, gacie (dzieki Karotto i Deathar_Rumarth) i full i ch broni

Zbroja jest magiczna wiec trudno okreslic czy to dedric bo sie swieci ale klasa pancerza przy moim levelu heavy armor wynosi 333 (info na priva)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam nagolenniki i tarcze + dai katane deadryczna i jestem happy poza tym, ze nie mam wyszkolenia w dlugim ostrzu :D

Gdzie znalezc jakis fajny helm (ebonit lub deadyczny)?

No i jescze jeden problem: mimo, iz mam 100 sily, to noszac cala zbroje (i pare drobiazgow) moge zabrac juz tylko przedmioty o wadze 100! Jak wy sobie z tym radzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jescze jeden problem: mimo, iz mam 100 sily, to noszac cala zbroje (i pare drobiazgow) moge zabrac juz tylko przedmioty o wadze 100! Jak wy sobie z tym radzicie???

Bedac spaczonym wywindowalem sobie sile na 170, i teraz nie dopuszczam do siebie przeciwnikow ktorzy moga odbierac sile (...fireball!!), reszte zalatwiam z bliska :twisted: udzwig mam 853 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, aja mam podwojne porty deadryczne:) Drugie zgodnie z sugestiami dorwalem w dren. Ale faktycznie te deadryczne bronie sa miodzio. Mam tez rand soulgem z dusza "skrzydlaty mrok", czyli jak sadze jest to winged twilight, ale nie mozna przy zaklinaniu wybrac efentu constant. Co jest grane? Tylko te Golden Saints daja taka mozliwosc, gdyz czytalem ze jest to mozliwu przy obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, aja  mam podwojne porty deadryczne:) Drugie zgodnie z sugestiami dorwalem w dren. Ale faktycznie te deadryczne bronie sa miodzio. Mam tez rand soulgem z dusza "skrzydlaty mrok", czyli jak sadze jest to winged twilight, ale nie mozna przy zaklinaniu wybrac efentu constant. Co jest grane? Tylko te Golden Saints daja taka mozliwosc, gdyz czytalem ze jest to mozliwu przy obu.

golden saint na pewno moze dac constant effect, a tym drugim stworkiem nie jest winged twilight tylko asceded sleeper, wiec nic dziwnego, ze nie mogles sobie nasycic przedmiotu tak jak chciales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wyjsciu z Dagon Fel w kieunku zachodnim masz taka wieze, w niej paru leszczy. Jeden z nich(mag) ma ja na sobie ;)

qrde dziwna sprawa ale za cholere nie moge tego znalezc... czy ta wieza jest blisko czy daleko od Dragon Fel i czy na pewno w kierunku zachodnim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to juz dawno mam. nurkujcie pod miastem ebonheart. i szukajcie podwodnego wejscia. czeka was niespodzianka

dobrze sie sklada, bo mam skads fajna wlocznie ktora daje 120 sek oddychania pod woda jak sie nia kogos zdzieli (a rybek nigdy nie brakuje :D). a apropos oddychania pod woda to planuje sobie nasycic cos by stale dawalo taki efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem :(

gralem sobie ladnie w morrowinda i nagle w pewnym grobowcu po walce z jakims bydlem spadla mi sila na 0 8O :evil: a kondycja na 14

czemu tak sie stalo ??

teraz nawet jak wyrzuce wszystko co mam lacznie z zbroja nie moge sie ruszac :cry:

jak mozna to naprawic ??

kiedy zmniejsza sie a kiedy zwieksza sila ??, zdrowie mam prawie na max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...