Skocz do zawartości
Gość sew333

3DMARK 03 WYWALA PO 2 TESTACH

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !! Pomozcie

OStatnio przeinstalowalem system. 3DMARK zaczal mi sie wywalac gora po 2 testach do windy. Nie krecilem sprzetu nic a nic. Zmiana driverow i directxa nie pomaga. NIe wiem co jest grane. Wczesniej tego nie mialem przed reinstalacją i formatem. NIe krecilem nic.

Mam Radeon 9600XT. JAk wybiore 2 testy byle jakie, to zawwsze po tym 2 wywala mi do windowsa. Mam Xp. Jakby cos sie stalo. ALe tak z niczego??!!! Wiem ze mam wirów troche i trojanów, ale to ma dorzeczy?

HELP!

Sprawdzilem teraz i nawet po jednym wybranym tescie juz wywala zamiast powrocic do MARKA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest wszystko dobrze. Dziala. Dalem formata znowu ( juz chyba wirów nie mam) i nie wyłazi do pulpitu. MIalem to przez zainfekowanie systemu prawdopodobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dalej wywala......... Moge pokazać screena , ale nie wiem jak. Zauwazylem tabelke 3dmarka podczas wywalania. Wywala tak , ze widac tą tabelke i powraca na pulpit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli moze odrazu po formacie dzialalo ladnie bo nie miales jeszcze shitu w postaci wirow na dysku a troche w necie posiedziales pare stronek xXx :D (joke :P) i Ci sie nazbierało,masz jakiegos fire walla postawionego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do tego dlaczego tak mam. TO jest kompletny bezsens. A więc tak. Jeśli wylacze swoje IP (jestem OFFLINE) to nie wywala mi na pulpit i ladnie testy idą. A jesli jestem ONLINE (wlaczone IP) to wtedy mi wywala. Sprawdzalem 10 razy. Przeciez to zwiazku wg mnie nie ma. Ale tak sie u mnie dzieje. I to dlaczego??

Poradzcie coś, dlaczego tak mam.

A kiedys na ONLINE nie wywala co najdziwniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do tego dlaczego tak mam. TO jest kompletny bezsens. A więc tak. Jeśli wylacze swoje IP (jestem OFFLINE) to nie wywala mi na pulpit i ladnie testy idą. A jesli jestem ONLINE (wlaczone IP) to wtedy mi wywala. Sprawdzalem 10 razy. Przeciez to zwiazku wg mnie nie ma. Ale tak sie u mnie dzieje. I to dlaczego??

Poradzcie coś, dlaczego tak mam.

A kiedys na ONLINE nie wywalało co najdziwniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHYBA nie zareklamuje karty mówiac ,ze wywala z 3dmarka na pulpit mi jak jestem podlaczony na neta( mam IP wlaczone)!!ALE CZEMU TAK MAM NA NIESWOIM IP?(ZAPOZYCZYLEM OD KOLEGI) A JAK WYLACZE I BEDZIE OFFLINE TO NIE WYWALA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Znowu tak mam na nowym systemie ,od momentu jak zainstalowalem neta. Wylaczylem FIrewalla w OTOczENIU SIECIOWYM. Sprawdzalem AD aware i Avast. Ten drugi mi wykryl cos zlego ale usunalem. Ale MArk dalej wywala na Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3dsmark nie lubi jak podczas testowania mu sie przeszkadza. moze ktos np zmienia status w gg lub cos innego sie wtraca?? ja jak krecilem swoj sprzet to doprowadzalo mnie do szalu kiedy po raz kolejny musialem wlaczac test bo ktos sie zalogowal albo zagadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO mi wywala , nie wazne czy cos jest zainstalowane , czy nie. JAk mam NETA w ogole to wywala. A jak wylacze neta (OFFLINE dam) to nie wywala mi w ogóle. MOze wirusy dzialają mi jakies jak mam ONLINE system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne dzisiiaj wlaczam i nie wywala 3dmark a neta mam wlaczonego.

Jakby cos sie zmienilo jakby samemu. Oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz doszedlem do tego kiedy wywala. Jak w netstat(START---URUCHOM---NETSTAT) mam jakies 100 polaczen (nie wiem skąd) to wywala mnie. A jak powroce na jakieś IP gdzie nie ma tylu połączen, albo na OFFLINE to nie wywala mnie 3dmark do pulpitu.

Dlaczego tak jest?? I czemu 3dmark ma związek?

Podaj ktos GG to wysle screena dokładniej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...