Skocz do zawartości
Rafal_Katowice

W co grac na PIII 450, 196MB, grafika 2MB bez akceleratora?

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie szukam gier, które mają do wyboru tryb hardware/software acceleration.

Pamięta ktos moze jakie fajne gry, które pójdą mi na PIII450, grafika 2MB bez akceleratora?

Fajne gry, czyli cos w stylu Quake2, Extreme Assault, Forsaken. Jakieś grywalne i dynamiczne ale zeby nie wymagały akceleratora. Jakis RaindbowSIX powinien tez chyba pójść, nie? (jezeli tak to jaki?).

Co do wydajności mojego kompa - w quake2 moge spokojnie grać na 800x600 (1024x768 tez pociągnie).

 

Moze zna ktos stronke gdzie są opisane gry i można sobie je sortować wg np. roku wydania albo "czy potrzebuje akceleratora?"?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko pod Twoją grafę coś znaleźć - Q2, może SOF 1, może HL,. Spróbuj uzbierać ~50zł. i kup rivę tnt2 32mb i wtedy będziesz miał więcej tytułów do wyboru. Jeśli nie to tylko te tytuły mi przychodzą na myśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko pod Twoją grafę coś znaleźć - Q2, może SOF 1,  może HL,. Spróbuj uzbierać ~50zł. i kup rivę tnt2 32mb i wtedy będziesz miał więcej tytułów do wyboru. Jeśli nie to tylko te tytuły mi przychodzą na myśl.

Problem w tym ze komputer to laptop i sie w nim nie da wymienic grafiki :( Moge liczyć tylko na procesor, bo karta do najszybszych nie nalezy:-) No ale przynajmniej filmy chodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale zeszle wakacje gralem na laptopie pII233 w Championship manager 01/02 z modem na aktualne sklady. Zreszta teraz tez tylko tego menedżera uznaje - to jest gierka która nigdy sie nie nudzi - jak ktos takie klimaty lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incubation.

Poza tym naprawdę nie trudno w dzisiejszych czasach kupić sobie za te ok. 70 zł porzadnego Geforce 2MX czy nawet GTS-a, a za dosłownie kilka piw mozna mieć RIVE TNT więc imho topik bez sensu. Taki komp to nie laptop, rozbuduj go sobie choć tochę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incubation.

Poza tym naprawdę nie trudno w dzisiejszych czasach kupić sobie za te ok. 70 zł porzadnego Geforce 2MX czy nawet GTS-a, a za dosłownie kilka piw mozna mieć RIVE TNT więc imho topik bez sensu. Taki komp to nie laptop, rozbuduj go sobie choć tochę :?

przecież napisał że to laptop :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incubation.

Poza tym naprawdę nie trudno w dzisiejszych czasach kupić sobie za te ok. 70 zł porzadnego Geforce 2MX czy nawet GTS-a, a za dosłownie kilka piw mozna mieć RIVE TNT więc imho topik bez sensu. Taki komp to nie laptop, rozbuduj go sobie choć tochę :?

LOL Slayer :lol: . Po prostu brak mi slow, znowu nie czytasz tego co innni pisza i piszesz glupoty :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incubation.

Poza tym naprawdę nie trudno w dzisiejszych czasach kupić sobie za te ok. 70 zł porzadnego Geforce 2MX czy nawet GTS-a, a za dosłownie kilka piw mozna mieć RIVE TNT więc imho topik bez sensu. Taki komp to nie laptop, rozbuduj go sobie choć tochę :?

przecież napisał że to laptop :?
:lol: :lol: :lol:

 

Ja polecam równiez strategie (RTS) C&C, Tiberian Sun RA, RA2. Z fpp to klasyka Doomy, Wolfstein, Sky Net.

Hospes jak to ci się udało? Pamiętam jak w (RIP) Resecie Ross rozpisywał się jak to PII300 może być mało (+3D), a ja póżniej grałem w miarę dobrze na P200MMX + Voodoo :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie wszystko sprzed 3 - 4 lat bedzie dzialac bez problemu

 

ze swojej strony polecam BG 1 ( moze niezbyt dynamiczna ale wciaga jak chodzenie po bagnach , swego czasu po padzie grafiki gralem na 1 Mb S3 trio :) wiec na 100% bedzie dzialac ), HL ( jeden z najlepszych FPP ) , Heros of M&M 3 , starcraft , C&C , Diablo 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...