Skocz do zawartości
srekal34

LiteON, LG, NEC czy Pioneer?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jutro ajdę wreszcie po nagrywarkę DVD. Teraz czas na ostateczną decyzję :)

Do wyboru mam modele:

Pioneer DVR-108 za 420zł

NEC ND-3500A za 400 zł

LiteOn SOHW-1633S za 390zł

LG GSA-4120B za 390zł

Ja się skłaniam ku Pioneerovi. Ma 16x DVD-R i 4x DVD-R9 no i renomowaną markę ;) Co brać? Prosze o szybką radę, bo czasu mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz pioneera. Jedne z najlepszych DvD

no tak...jedne z najlepszych tak samo jak NEC i Litek :]

 

832S z nowymi biosami potrafi rownie dobrze nagrac plytki jak i NEC czy Pionek,ale tylko litek ma tak ogromniaste wsparcie softwerowe.Nec to kawal dobrego sprzetu i nagrywa doslownie na wszystkim i naprawde ciezko jest na nim zrobic podstawke pod kubek z plyty,ale Pionek to nic ciekawego

 

jak juz powiedzialem....ja bym bral NEC'a.3500 nie ma juz takich problemow z odczytem jak jego poprzednik 2500/2510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego NECa od niedawna i liteon już się w moim kompie nie pojawi, bo każdy jeden chodził przy tym NECu jak odkurzacz. Jeśli chodzi o jakość nagrywania to nie wiem, bo zgrywam mało ale z tego co na razie zaobserwowałem działa wyśmienicie. No i zhackowany bios z możliwością zmiany bitsettingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lite-ona to ja juz niczego nie wezme. Nie dość że potęznie go słychać!! to jeszcze moje dvd ma beznaczejna kompresje błędów!!!!!!!!!!!!

A cio to takiego :?: 8O

 

"Poteznie go slychac" - tzn jaki to odglos - mlota pneumatycznego, kosiarki czy czegos innego?

 

Jedziesz po Liteonie, a nie widziales w akcji innych napedow - wiesz jak dziala naped DVD Sony mojego szwagra? - nie chcij wiedziec :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lite-ona to ja juz niczego nie wezme. Nie dość że potęznie go słychać!! to jeszcze moje dvd ma beznaczejna kompresje błędów!!!!!!!!!!!!

A cio to takiego :?: 8O

 

"Poteznie go slychac" - tzn jaki to odglos - mlota pneumatycznego, kosiarki czy czegos innego?

 

Jedziesz po Liteonie, a nie widziales w akcji innych napedow - wiesz jak dziala naped DVD Sony mojego szwagra? - nie chcij wiedziec :?

Wiesz ... DVDRW sony to liteon jest ;)

 

ale ta kompresja błędów mnie zadziwia.

 

Liteon 832 w tej chwili oferuje najwięcej za najmniejszą kasę - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawialem miedzy 832 a 3500, po przeczytaniu kilku recenzji / testow wybralem Neca, zamowiony - w poniedzialek powinienem miec go juz u siebie, niecale 400zl (24msc gw)

 

z tego co wyczytalem doskonale potrafi nagrac na praktycznie kazdym nosniku (jakosc), poki co sprawdze go na najtanszych (~1.50zl) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudna decyzja,ale ja bym wybral NEC'a (choc mam teraz soniaka :] )

 

Sony/Litek potrzebuje dobrych nosnikow.Nec nagrywa na kazdym,nawet najtanszym...jednak moim zdaniem i tak lepiej kupowac tylko dobre nosniki ze wzgledu na zywotnosc nagranych plyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudna decyzja,ale ja bym wybral NEC'a (choc mam teraz soniaka :] )

 

Sony/Litek potrzebuje dobrych nosnikow.Nec nagrywa na kazdym,nawet najtanszym...jednak moim zdaniem i tak lepiej kupowac tylko dobre nosniki ze wzgledu na zywotnosc nagranych plyt

A Ty co byś wziął????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie Lite-On 832S. Jakie sa metody zapisu dla plyt DVD? Ta nagrywarka nie obsluguje M-R zatem czy da sie na niej pakietowo nagrywac dane na plytkach CD-RW i DVD+RW za pomoca programu InCD? Czy mozna na DVD nagrywac dane multisesyjnie?

 

pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! A ja sie pytam bo nie wiem, wypowiadacie sie na temat: LG, LiteON i NEC'a, a co z Pioneer'em?? Ja chciałem wybierać miedzy NEC'iem, a Pioneer'em z tego co tu znalazlem to lepiej wybrac NEC'a ale opini nie przeczytalem o Pioneerze?? Moze ktos mi powie NEC czy Pioneer?? I jeszcze to uargumentuje wmiare sensownie!! Pozdro i thx za odp :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...