Skocz do zawartości
m4lyq3

KTO I ILE NA ATH 2,4 stabilnie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że te badziewne procki nie są wdziecznymi narzedziami do oc

ale jak komuś udało się coś ciekawego stworzyć z tego ślimaka to zapraszam!

mile widziany screan !!!

stabilne w windzie i na bench!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec z mnoznikiem troche zjechałeś przy jakim napiecu udało ci sie to uzyskać jakiej firmy masz pamieci i jak mozesz to napisz jakie masz taimingi

chetnie zrobił bym to samo wiec jakis wiekszy opis i dodatkowe szczególy bardzo by mi pomogły bo własnie dzisiaj dostałem chefa 420 W i chce sciagnac bios ubera 1.4 i poleciec troche wyzej .

dobrze by było gdybys wyraził opinie na temat tego fsb 166 czego to jest wina i czy to zalezy od biosu? ja jeszcze nie probowałem z powodu braku zasiłki (dobrej)

Dzieki Toledo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 2,4 to robi sie nawet ciekawie jezeli dacie rade i macie gdzie zrzucic screany to były by bardzo mile widziane na potwierdzenie wyników i stabilnosci tego co udało wam sie z nich wycisnąc !!

Pozdrawiam !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nei chce wstawac na fsb 166 ://// specjalnie pamieci bralem i lepszy zasilacz, fak ;p

15x166=2490MHz, a takiej częstotliwości to niekiedy nie ustawisz nawet na wielu prockach będących dobrym materiałem do OC, a więc może powinieneś troszkę z mnożnikiem zjechać w dół. No i do tego troszkę napięcie podnieść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo zjade z tych 15, zablokowany mnoznik i tyle, procek KIXJB z 24 tygodnia 2004 to co zostaje mobile mod tylko (i pod winda zmiany ?) Chyba pozostane przy tych 2224 MHz, ciach :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche nie wesoło z chłodzeniem muszy mymienic na cos lepszego bo w stresie mam przy 2133 mhz 53 'C i na dalsze krecenie sie nie puszcze , jakie chłodzeni mozecie mi doradzic do kwoty 80 zł

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...