Skocz do zawartości
Buziak

Ktora karte powyzej 2000 zl bys wybral ?

Ktora karte graficzna bys wybral dla siebie ?  

  1. 1. Ktora karte graficzna bys wybral dla siebie ?

    • Sapphire Radeon X800XT PE Atlantis 256MB DDR VIVO TV&DVI
      36
    • Gainward GeForce Ultra/2400 TV DVI GS
      12
    • Radeon X800 XT Gigabyte GV-R80X256V 256 MB DVI + VIVO BOX
      5
    • GeForce 6800GT Leadtek A400GT-TDH256 256MB TV & 2xDVI BOX
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiesz, ze nie oto chodzi. Grafa na default (bez clockingu), ustawienia gry takie jak zawsze, a tu lipa. Troszke sie wkurzalem.

nie no jasne, ale troszke dziwny objaw...mozna by szukac rozwiazania problemu - wersja bios'u karty, fastwrite itd i itp. z sammej ciekawosi bym poryl...

 

Jaka masz wersje gry i jakie ustawienia? Dziabiesz po necie?

2.04. ustawienia max+aniso w setup'ie, no i wszystko na max w samej gierce. bardziej lubie sobie polatac rekreacyjnie jakas odmiana "foki" niz wyczynowo w necie...probowalem kiedyc warbirds, ale ten rodzaj rozrywki jakos mnie nie wciaga... teraz czekam na pacific fighters, ktory klimtycznie jakos bardziej mi pasuje. mam cicha nadzieje, ze bedzie mozna m.in ladowac na lotniskowcu podczas sztormu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne, ale troszke dziwny objaw...mozna by szukac rozwiazania problemu - wersja bios'u karty, fastwrite itd i itp. z sammej ciekawosi bym poryl...

Oczywiscie wylem, bo tonie jest normalne- AGP, FW, stery, ustawienia grafy itp... tylko BIOSu VGA nie zmienialem.

 

2.04. ustawienia max+aniso  w setup'ie, no i wszystko na max w samej gierce.

U mnie to samo :/ Driver z grze ustawiales recznie czy na auto ustawiales? masz AEPa? jaki BIOSik masz w grafie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo :/ Driver z grze ustawiales recznie czy na auto ustawiales? masz AEPa? jaki BIOSik masz w grafie?

w setup'ie dalem maximum setting, potem custom i zmienilem text. mipmap na aniso. w gierce w video wszystko na max (landsc->perfect)...tak, jest to AEP. bios vga to 5.40.02.15.07 - FW i SB wlaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna... jak na teraz, ani ATi Ani Nv...

Bo... ATi nic rewolucyjnego nie wnosi...

nVidia... wolałbym nie kupować niczego teraz zeby sie nie dowiedzieć za jakiś czas, że czegoś nie mam :) co oficjalnie jest napisane a potem oficjalnie zmienione :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...