Skocz do zawartości
Torwald

"lite-mod" Zasilacza Chieftec 360w Df [miniatury]

Rekomendowane odpowiedzi

Loozik ,poszperałem troche po necie i sie okazuje ze pod latarnia najciemniej na Angeli znalazłem koszulki na kable do zasilaczy reagujące na UV.Zamieszczam linka bo naprawde ciekawie to wygląda.Jezeli chodzi o Allegro to jestem chętny jak zrobisz aukcje daj znac na forum.Aha i mam pytanko jaka jest srednica tych linek??

 

http://www.angela.pl/index.php?action=Szuk...&IDKategorii=96

 

 

Dodam ze na Angeli znajduja sie produkty Xmod do moddingu zasilaczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loozik ,poszperałem troche po necie i sie okazuje ze pod latarnia najciemniej na Angeli znalazłem koszulki na kable do zasilaczy reagujące na UV.Zamieszczam linka bo naprawde ciekawie to wygląda.Jezeli chodzi o Allegro to jestem chętny jak zrobisz aukcje daj znac na forum.Aha i mam pytanko jaka jest srednica tych linek??

 

http://www.angela.pl/index.php?action=Szuk...&IDKategorii=96

 

 

Dodam ze na Angeli znajduja sie produkty Xmod do moddingu zasilaczy:)

mylisz wątki stary.. nasz mod z linami jest piekny, elegancki, czarny .. STYLOWY .. a nie jakies choinkowe cudo UV .. bleeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz o lince i koszulkach termokurczliwych

 

 

oczywiście.Wydaje mi sie ze koszulki term. beda w sklepach z sprzętem audio, ale gdzie dopasc linke...Przecierz nienaciągne na to sznurówki;)

 

 

ja znalazlem w obi niebieska line z wyciagnym srodkiem :D nie przentuje sie to tak fajnie jak w przypadku kolegow z czarnymi linami,ale wyglada to tak :

 

tutaj jeszcze totoalny bałagan

 

Dołączona grafika

 

a tak to wyglada w praniu :]

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

i wlasnie chce zakupic koszulki termo,bo teraz jest to brzydko na tasmie izolacyjnej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masterpolo te "koszulki" z angeli to są takie plastikowe peszle a uwierz mi one nie wygladają ładnie na kablach od zasiłki a możneby rzec że nawet lepiej zostawić kable bez niczego niż "owijać" je tym czymś :/

zgadzam się ... kupiłem je i żałuje kasy na nie wydanej ... taka prawda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że przeszkadzam w konwersacji na inny temat chciałem przejść 8)

Czy macie może linka do jakieś modyfikacji pt:"wymiana wentylatorów" w tym zasilaczu :?: 8)

o matko kochana 8O jeden z tych ktorzy nie zakladaja nowych tematow :) gratuluje

 

w nagrode:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=62729

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=63177

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no .. to w akademiku dorwalem ladny aparacik i trzasnelem fotki

obecnie WC zdemontowane bo czekam na nowy sprzecior (URIEL, ATIRA, PROXIMA ;]) wiec w srodku ac :)

 

http://members.lycos.co.uk/chaosik/buda/buda03.jpg

widac jak sobie zrobilem kabelki od USB z front panelu budy i kabelek z ledami i switchami z przodu ;]

IMHO sycą ;]

 

a tak buda wyglada z przodu ;] jakby ktos chcial looknac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos: no jak dla mnie to kosmos ;) wszystko super ladnie ulozone, zadnego nieporzadku (chaosu ;> ) nie ma.

nie mylmy chaosu z nie porzadkiem .. CHAOS to ZAMĘT .. a nie bałagan :P

 

w kompei lubie miec porzadeczek ;]

bedzie WC to dam wiecej fajnych fotek z całosci .. takich ala to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak.Ale czy az tak zajefajnie jak u was to napewno nie.Oplotłem 2 kable a reszte przeznaczylem na oplot kabla USB na front panel,kabelki reset i inne no i na przejsciowke do revolteca.Torwald thnx za wszystko!!Polecam wszystkim!!Został mi jeszcze mert linki i narazie sie wstrzymam z nia bo planuje zakup katod i je tez otule:)

 

Jak dopadne aparat to napewno to wam pokarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Torwald ,niestety nic nieporadze taki aparat to jest max co wyciągnie myślałem ze w dzien lepsze beda tymczasem okazało sie inaczej bo bardziej rozmyte te fotki wyszły.Jutro zabieram sie do poprawy zasiłki przy samym zasilaczu.Okropnie to tam mi wyszło ale da sie poprawić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...