Skocz do zawartości
berkut

!! Chłodzenie freonem !!

Rekomendowane odpowiedzi

ok mam juz parownik testowy jest to rurka ok 1cm srednicy wew do kturego wchodzi kapilarna jesli fc odpali to ten parownik powinie sie choc troche zimny zrobic z tym parownikiem nie zalezy mi zeby bylo -40 tylko zeby zobzczec czy to dziala

btw wie ktos moze jaka temp krzepniecia ma butan i te zapachy ORT: ORT: ORT: kturych dodaje sie do gazu do zapalniczek bo chcialbym to wymrozic i napelnic uklad czystym propanem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki z etak [pytam ale moje oczy nie sa najlepsze i nie wiem czy dobrze widzialem na zdjeciach

z kompresora idzi ena skraplacz 9chlodznica) a z niej taka cienka skrecona rorka (kapilarna ??) do parownika tam sie rozpreza i wraca rorka 6mm do kompresora ?? jezeli tak to to jest na prawde cholernie proste mialem to na technice w 1 klasie a czy ktos myslal nad rozdzieleniem tego na CPU i GPU ??? powiedzmy zeby proca schlodzic i byc przygotoweanym na radka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na www.edysk.pl 

login anderian 

haslo anderian007

Pozdrawiam Robert

tu jest sporo infu jeszcze tylko za max 2 tygodnie przywioze (mam nadzieje sobie lodowke i sie zacznie w sklepie z rzeczami od CO okazalo sie z epracuje znajomu i mi wszystko polutuje tylko jakis plaskownik potrzebuje na parownik dosc spory bo musze go jakos do plyty docisnac anie mam otworow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ide zwiedzac piwnice w poszukiwani nypelkow i manomtru (jak gadalem z ojcem i zapytalem o cene jednego to mi poweidzial za ma taki w piwnicy :D )a w poniedzialek jade do spawacza zeby mi przyspawal nypelki do kompresora i parownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow 

Jaką masz serie swojego XP 2000 i jaki V-Core, temp.

Przepraszam, że przerwałem

oczywiscie AGOIA ;) Vcore 1,85V, temp ok 39 w idle, stress ok 44-45. Wszytko na AC :) :) :)

 

A u ciebie co? Lamales mnoznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ludzi w temacie jakie jest cisnienie krytyczzne propanu bo nemoge tego znalesc i jest jakis sposob zeby oddzielic propan od butanu bo wolal bym sam propan w ukladzie (butan ma chyba tw ok 0*C a propan jakos -40*C)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlatwiej rozdzielic propan od butanu w ten sposob ze wsadzasz do lodowki i do ok. -20C chlodzisz, potem trzymajac puszke przez jakas dobra izolacje wypuszczas z butli gaz do ukladu/inny pojemnik i puszka chlodzi sie do ok. -40C

 

Powie tak, jakbyście napisali książkę to byłby bestceller....Tak trzymajcie...gdyby nie to że mam dziwnych rodziców to tez bym poszedł wasza ścieżką... 

Powiem krotko: NIE CIERPIE jak sie mowi ze moja praca nadaje sie na ksiazke, za 1 razem to bylo smieszne ale tera mnie to zaczyna draznic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest tym Vapo Chill czy w środku rurki (tej na procku) jest coś czy tylko nicoś i rurka kapilarna (...) ????, acha ile kosztują przewody cisnieniowe takie do sprężarek ale już z końcówkami włącznie z tymi do przylotwania do sprężarki ??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakei macie cisnienie w ukladach (musze wiedziec jaki manometr przyczepic bo znalazlem -1do3 bar 0do60 bar i 0do600bar)

berkut: wezme takie grube rekawiczki zimowe powinno starczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow 

Jaką masz serie swojego XP 2000 i jaki V-Core, temp.

Przepraszam, że przerwałem

oczywiscie AGOIA ;) Vcore 1,85V, temp ok 39 w idle, stress ok 44-45. Wszytko na AC :) :) :)

 

A u ciebie co? Lamales mnoznik?

Mam dziwną MoBo i mogę podnosić napięcie tylko 5%, 7.5%, 10%

standardowo w biosie pokazuje 1.82V. jak podniose o 5% to ok. 1.93(czasem skacze na 1.92V.)

Seria AGOIA jednak musiałem zmniejszyć FSB do 147 bo przestało chodzić stabilnie i nadał rewelacyjnie nie jest.

Mnożnika nie ruszam jak ostatnio zepsułem AXP1800+ to przez grzebanie przy moskach straciłem gwarancje.

Temp procka 39-40 Obciążony WC :) jednak tornado na chłodnicy strasznie denerwuje (musze dokupić dodatkowy wentylator i wrzystkie spowolnić) natomiast temp. Via KT-400 48st.

Nie wiem dlaczego nie chce iść dalej to chyba nie powinien być koniec ciekawe ile by dało FC :) lub Pelt. a może Blok na chipset.

Poza tym jak podkręce proca to nie mogę kręcic grafy bo wolniej chodzi.

 

Ponownie przepraszam, że przerywam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakei macie cisnienie w ukladach  (musze wiedziec jaki manometr przyczepic bo znalazlem -1do3 bar 0do60 bar i 0do600bar)

berkut: wezme takie grube rekawiczki zimowe powinno starczyc

 

w starych ukladach maxymalne cisnienia lecialy do 24 barow

 

 

Arnie, powiedz ile kosztuja te manometry to pewnie kupie od ciebie ten od -1 do 3 i 0-60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...