Skocz do zawartości
MuMineQ

zmiana latencji timingów pamięci w gf3ti200 ELSA GLADIAC 721

Rekomendowane odpowiedzi

pamięci nie chcą iśc powyżej 470mhz więc zmana timingów i latencji to jedyny sposób na większy wzrost wydajności (vmod może w wakacje), ale kompletnie nie wiem które wartości zmienic i an jakie a zgadywac nie chcem, jeżeli ktos ma jakieś 100% pewniaki to chętnie poczytam (tylko bez linków, a szczególnie do stron zagranicznych), moja karta jest na referencyjnym pcb i pamieciach (4ns, firma nie wiem bo radiatorki są :P). thx za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu... ale mam co czytać. dziękuje wszystkim ludziom ktorzy znaja sie na kartach graficznych i lubią dzielic sie tą wiedzą z innymi... słyszałem, że jest to najbardziej wyedukowane forum o overclockingu w polsce hm.. ciekawe, źle sformułowałem pytanie? to ja już sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kicha no ja serio nie moge tego nigdzie znaleźc, chłopcy no... nie pchajcie sie tak mówcie po koleji... albo chociaz powiedzcie mi jakie to są dokładnie pamięci... i dlaczego nie idą na 500mhz 9za mało pradu dostaja?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Vmodowaniu gf3 było dokładnie pisane

Zmiana timingów pamięci to tylko na kartach Ati o ile wiem, i to by bylo chyba tyle w tym temacie

A i jescze jedno używaj edit a nie pisze 3 posty pod rząd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Vmodowaniu gf3 było dokładnie pisane

Zmiana timingów pamięci to tylko na kartach Ati o ile wiem, i to by bylo chyba tyle w tym temacie

A i jescze jedno używaj edit a nie pisze 3 posty pod rządo Vmodowaniu gf3 było dokładnie pisane

Zmiana timingów pamięci to tylko na kartach Ati o ile wiem, i to by bylo chyba tyle w tym temacie

A i jescze jedno używaj edit a nie pisz 3 posty pod rząd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech... przeczytałem artykuł na tweaku o oc fx5900 i tam autor zmieniał timingi, latencje itp. więc napewno da sie tez w tym przypadku, o vmodach czytałem i je zrobie ale to w wakacje. a co do edita to nawzajem :D

W ATI robi się to nawet bez modyfikacji biosu - pod windami ... a w NVidi ??

Podpinam się - z rozszerzeniem na inne grafy (GF4 itd ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...