Skocz do zawartości
Grimlock

Western Digital Caviar REaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

Western Digital Caviar RE

 

Zwiększona wytrzymałość, wyższa wydajność, poprawione parametry i głośnośc na poziomie Barracud.

 

Zapowiada się apetycznie, ciekawe jak będzie z cenami.

 

Dołączona grafika

 

http://www.wdc.com/en/products/Products.asp?DriveID=87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Caviara z serii SE ( 7200 rpm 40 GB 8 MB cache). Dysk jest super, tylko trochę głośny :/ Jeżeli w tych nowych usunięto tę kwestię to naprawdę będzie to cacko :) Wydajny, szybki, cichy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no prawda! WD z seri JB mialem 40 oraz 80 sa ok ale z czasem robia sie naprawde glosne. Z tego powodu przesiadlem sie na Samsunga (polecam, naprawde swietne dyski) ale widze ze sie pospieszylem z kupnem :( Ten Caviar naprawde zapowiada sie swietnie. no co sympatia to sympatia do WD.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rekach 80 Re i trzeba powiedzieć ze nie słychac kiedy sie talerze rozkreciły :) nawet odgłos głowicy sie lekko zmniejszył.Byłem bardzo zdziwoiny że Wd wreszcie zaczeło stosować lożyka olejowe ,ja miałem jeszcze klasyka :mur:

O głośności to nie wspominam bo nie warto narazie jest cicho ;) R.I.P.

 

Tomulus ja sie tez pospieszyłem ale nie żałuje samsung 80 jest szybszy od Caviara XL.

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sekman

Mam pytanie, to jest wersja RAID, a czy moge go podlaczyc jako jeden? Czyli on sam w budzie... pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem szczesliwym (jak na razie) posiadaczem dwóch WD800JD i potwornie się grzeją 52 stopnie przy full stres to norma poprzednio miałem IBM GXP75 i max osiągały 45C a i jeszcze jedno dwa dyski zamontowane w jednej ramce zaczynają wibrować i wydają dudniący dźwięk pozatym spięte w RAID są zaje...ste i w ogóle nie jest potrzebny typ 'RE'

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc czy mógłbys zamieścić wyniki z HD Tach tych Twoich dysków WD800JD

( rozumiem żę są w Raidzie stripe) bo właśnie zamierzam kupić 2 takie dyski aha jeśli możesz to napisz gdzie kupiłeś i ile zapłaciłeś za jeden z góry dzięki hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc czy mógłbys zamieścić wyniki z HD Tach tych Twoich dysków WD800JD 

( rozumiem żę są w Raidzie stripe) bo  właśnie zamierzam kupić  2 takie dyski aha jeśli możesz to napisz gdzie kupiłeś i ile zapłaciłeś za jeden z góry dzięki hej

1543386[/snapback]

wynikow z HDTech nie robiłem a wyniki z sisoft sandra sa takie:sekwencyjny odczyt: 85 losowy odczyt: 78, buforowany: 142 czas dostepu: 6.2 zapis podobny tylko buforowany troche nizej cene za sztuke dałem 238 zł gdzie: reset bydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynikow z HDTech nie robiłem a wyniki z sisoft sandra sa takie:sekwencyjny odczyt: 85 losowy odczyt: 78, buforowany: 142 czas dostepu: 6.2 zapis podobny tylko buforowany troche nizej cene za sztuke dałem 238 zł gdzie: reset bydgoszcz

1543569[/snapback]

Dzięki już jestem w 80% zdecydowany że je kupię (jak znajde po 200) biore od razu! :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...