Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

No to wybralem Winfasta6800GT mam nadzieje ze bedzie sporo lepszy od mojego asusaGT i uda sie bez problemu przekroczyc 5000 w 3dmarku05 :) no i ciekawe jak bedzie sie krecil. :)

1290854[/snapback]

:D Chyba chodziło Ci o 6000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) No fajnie by bylo :) na asusieGT 128mb mialem 4850 w 3dmarku05 nie mam nic przeciwko 6000 :) a tyle ta karta wyciaga?? Ty ile masz?

1290903[/snapback]

Ja mam 5600pkt w 05 :)

Karte mogę jeszcze bardziej podkręcić tylko do tego już WC :) bo trafił mi się egzemplarz bardzo wrażliwy na temp. i przy 70*C mam zawieszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis kupilem orginalne chlodzenie z 6800Ultra .Kupilem na E-bayu za 10 Euro hehehe ciekawe jak sie bedzie sprawowac zawsze nanie polowalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tutaj:)

TU

Jednak widze jedziemy na tych samych taktowaniach pamieci, Luks:))

Ja rdzen maksymalnie na 447Moge.. ale po 3minutach mam juz prawie 100*C na nim:) wiec nie chce ryzykowac.. hehe.. a mam chlodzenie standard.. btw. ten wiatrak jak zakladales, to wyciagales tamten oryginalny? czy jak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz jest big problem, przyszla dzisiaj do mnie wkoncu plyta z serwisu po 3 tygodniach, podlaczam karte i nic !! monitor nie startuje wogole, wiatraczej sie odpala i zaraz sie zatrzymuje, gdy wylacze kompa to znow wiatraczek rusza i sie zatrzymuje, co jest wogole :/ karte mam 3 tygodnie i byla tylko raz w kompie dla sprawdzenia, a teraz nie rusza ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz jest big problem, przyszla dzisiaj do mnie wkoncu plyta z serwisu po 3 tygodniach, podlaczam karte i nic !! monitor nie startuje wogole, wiatraczej sie odpala i zaraz sie zatrzymuje, gdy wylacze kompa to znow wiatraczek rusza i sie zatrzymuje, co jest wogole :/ karte mam 3 tygodnie i byla tylko raz w kompie dla sprawdzenia, a teraz nie rusza ;(

1291620[/snapback]

Wszadz jakąś inną kartąna chwile, podnieśnapiećia na AGP na 1,65V lub 1,7V i wsadz tego 6800. Moja 6800GT lubiała się bardzo wieszać ale po tym zabiegu robi to żadziej ;)

Druga opcja - sprawdz tego 6800 w innym kompie, jeśli nie odpali w nim to wysyłaj na reklamację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza opcja sprawdzona, nie dziala, dalem najpierw 1.6 potem 1.7, wiecej sie boje dac, a karty sprawdzic na innym kompie nie moge narazie :/, plyta normalnie dziala z inna karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronosik podalismy to haslo w ostatnich postach ;)

 

Luks tam sie pojawiaja bledy ktore wystapily podczas stress testu nowych zegarow karty.

 

 

Czy osoby posiadajace Silencera moglyby podac tempertury? Chcialbym porownac :)

Edytowane przez Pinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyrost ponad 300 pkt w 3dmarku 2003

 

1291655[/snapback]

też zauważyliście na tych sterach wzrost temperatury w spoczynku. U mnie z 51 skoczyła do 60 stopni. Chyba Sulaco już o tym wcześniej pisał przy okazji premiery innych sterów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Leadtek'a 6800 GT pod agp. Mam pytanie. Czy wynik 425/1150 jest dobry? Normalne chłodzenie, nic V nie zmieniane, poprostu wkladam do kompa i krece. Nie ma artów a dalej nie kreciłem. Jak myslicie, do ilu powinno dojść? 450/1200 pojdzie? A moze proc do 500 dojdzie?

 

PS: Temp mam w sumie nie wysokie. Widocznie chłodzenie dobrze przylega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronosik podalismy to haslo w ostatnich postach ;)

 

Luks tam sie pojawiaja bledy ktore wystapily podczas stress testu nowych zegarow karty.

Czy osoby posiadajace Silencera moglyby podac tempertury? Chcialbym porownac :)

1291955[/snapback]

Zrobiłem małe porównanie 3 obecnie najpopularniejszych coolerów na 6800/GT/U:

 

                                  Idle - temp. rdzenia  Idle - temp. karty	Load - temp. rdzenia   Load - temp. kartyZalman VF700-Cu (12V 2650RPM 28,5dB)          46              34                          61                    41Zalman VF700-Cu (5V 1350RPM 18,5dB)       51              36                          71                    45Zalman VF700-AlCu (12V 2650RPM 28,5dB)        49              34                          65                    41Zalman VF700-AlCu (5V 1350RPM 18,5dB)       53              38                          74                    48Arctic Cooling NV Silencer5 (12V 2000RPM )    50              34                          67                    43

Jak by co to pytajcie :D

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do chlodzenia z tej Ultry to niewiem musi przyjsc :D jest to z grafy Gainwarda ale nie to czerwone tylko orginalne jak z Nv podejrzewam ze Gainward Dawal niedziany radiator :D

 

Zainstalowalem 71.81XG lekki przyrost wydajnosci ale przynajmniej filmy smigaja na wszystkim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś otrzymałem mojego Leadteka 6800 Gt i zdaję małe sprawodzanie. Po pierwsze karta w porónaniu do Gf 2 Mx 400 64 Mb to bombowiec a sam radiator to tytanic. Na początek dałem 3dSmarki 03 i 05.

 

03- 10894

05- 4883

 

Next sprawa muszę przełożyć kartę muzyczną bo od wentyla od 6800 dzieli ja niecały centymetr i boję się ze karta nie ma dostępu do powietrza. Ale temp mam takie.

 

sys- rdzen 60

granie- rdzen 71

 

<u mnie w chałupie teraz jest jak w piecu więc dlatego taka tempa no i audigy>

 

oc

Narazie się nie bawiłem za bardzo ale mówie że karta z palcem w pupe idzie do ultry i ponad.

Wyniki

05- około 5200 <nie pamietam dokładnie>

03- nie robiłem

 

Zdziwił mnie fakt że na 3dMarku 2000 mam tylko 18256 smarków co jest troche dziwne ale luzik.

A co do gierek to all <od Far Cry po Half Life 2 idą na max plus wszystko co możliwe i jest gites>

Test robione na 75.90

 

________________________________________________________________________________

_____

 

Athlon 64 3000+ <musze wykręcić>

2x512 Kingstone 400 Mhz cl 3 <pójdzie na 8.3.3.2,5??>

Msi Neo Platinum Nforce 3 250 Gb 754

Chieftec 420 W df

Sb Audigy Pleaer

reszta złomu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...