Skocz do zawartości
Gość Confi_old

Warhammer 40.000: Dawn of War

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze jest tu jakies zainteresowanie w40k. cieszy mnie to, gdyz sam takze lubie te gre. jeden z moich kolegow tez. sklonilo nas to do podjecia decyzji o zrobieniu strony o w40k i ewentualnych dodatkach do dawn of war. prace zaczelismy jakis czas temu i nie wiemy czy oplaca sie konczyc strone, czy bedzie jakies zainteresowanie nia. jezeli ktos chcialby pomoc przy stworzeniu strony to prosze o kontakt na nr gg: 4442247. dodam ze mamy juz layout i czesc uzupelnionych informacji, strona jest w ver. pre alpha i bardzo mile widziani sa ludzie chcacy rozwinac witryne. dobrze widziana podstawowa znajomosc html-a chociaz nie koniecznie (wazne by lubic ta gre i chciec pomoc). jezeli wszystko bedzie przebiegalo po naszej mysli to byc moze zorganizujemy lige w40k i bedziemy ze soba walczyc, wprowadzimy turniej.

 

ps. moge dac pliki spolszczajace i adresy do map do w40k, ktos tam wyzej chcial

 

pozdro

 

pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko - Winter assault - misja 4 dobro, mamy mozliwosc grania 2 rasami, ja wygralem eldarami, czy da sie ludzmi ? bo tam ladna rzeznia w trakcie, a jak tak to co to daje ? sa jakies zmiany odnosnie misji 5 ? btw. singiel w tej grze to straszny chlam :/ dlaczego producent wypuszcza taki extra produkt z tak niedopracowana i "dluga" kampania ;/ eh a juz liczylem ze dodatek da z 12 misji na strone + ciekawa fabule, najwieksze zaskoczenie to intro, lub jego brak jak kto woli :o to samo co w podstawce :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warhammer 40,000: Dawn of War, Patch 1.41 - 1.50

UWAGA: Stany gier z wersji od 1.0 do 1.4 nie będą działać po zainstalowaniu aktualizacji 1.5.

 

No i co teraz przeszedłem grę do połowy i będę musiał zaczynać od nowa?

Gdzie gra trzyma stan gry? Da się coś z tym zrobić czy jednak sobie podarować ten patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze? Bo ja przyznam, że dopiero teraz (przy promocji Dark Crusade) ten tytuł do mnie dotarł. Gra jest cudowna! Co prawda już czytam, że balans jest mierny. Jak skończę kampanię to biorę się za multi. Są jacyś chętni?

 

PS w końcu jakiś RTS, który stara się (nie wiem z jakim skutkiem, bo nie grałem jeszcze na multi ;) ) zerwać ze zręcznościową klątwą, czyli tak zwanym micro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że gra mnie miło zaskoczyła, dopiero przy Dark Crusade

 

 

Zacząłem kampanię i TAU i dostałem po [gluteus maximus] w 3 misij. Wybrałem Necron i ta rasa jest czymś zupełnie nowym, ala Protosi ze Starcrafta. Bardzo mi ten styl odpowiada.

 

Przemoc, krew, super odwzorowanie wystrzałów, masa jednostek.

 

 

 

Polecam Dark Crusade (może brakuje bajerów graficznych, ale)

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem trójpak Warhammer 40000: Dawn of War z dodatkami Winter Assault i Dark Crusade (złota kolekcja z CDProjektu). Gra jest w kinowej wersji polskiej, zależy mi jednak na wersji w całości po angielsku.

 

Można chyba jednak w prosty sposób dokonać zmiany wersji językowej gry - po prostu podmieniając kilka plików. Wydaje mi się, że pliki, które wchodzą w grę, to pliki z katalogów:

 

X:\Program Files\THQ\Dawn of War\WXP\Locale\English

X:\Program Files\THQ\Dawn of War\W40k\Locale\English

X:\Program Files\THQ\Dawn of War - Dark Crusade\W40k\Locale\English

 

odpowiedzialne odpowiednio za wersję językową podstawki, Winter Assault i Dark Crusade. W każdym katalogu są cztery pliki, ale potrzebne mi są tylko trzy najmniejsze. Te, co mają po kilkaset kilobajtów, malutkie. Pliki data-sound-speech.sga, które mają po kilkaset mega, szczęściem są zbędne.

 

Czy ktoś z posiadaczy angielskiej wersji (podstawka + dodatki) byłby tak miły i podesłał mi potrzebne pliki?

Mail: wielkiptak@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy teraz was zaskoczę nie mogę zainstalować pach wyskakuje mi błąd ze mam zła wersje językowa :mur: ściągałem nawet od strony gram.pl i tez nic pomogło :huh: może jakieś propozycje na dole daje zdjęcie błędu :angry: post-162217-1234546497_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...