Skocz do zawartości
bartur

Pytanie - GeForce2 MX400 64mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam 2 pytania odnosnie tej karty:

 

1. Posiadam jakiegos "klona" ktory zglasza po prostu jako NVIDIA GeForce... itd. Czy istnieje jakas mozliwosc ustalenia producenta?

 

2. Druga rzecz: ta karta dziala z Athlonem 1.7XP/256MB. W 3DMark 2002 SE dostaje ok. 1320 pkt. Czy to jest OK?

 

Aha, jeszcze jedna sprawa odnosnie 3DMark'a. Testy robie po ustawieniu z MENU wszystkiego na default a mimo to przy wyniku mam komunikat, ze pomiar nie byl robiony przy ustawieniach default'owych. Co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam 2 pytania odnosnie tej karty:

 

1. Posiadam jakiegos "klona" ktory zglasza po prostu jako NVIDIA GeForce... itd.  Czy istnieje jakas mozliwosc ustalenia producenta?

 

2. Druga rzecz: ta karta dziala z Athlonem 1.7XP/256MB. W 3DMark 2002 SE dostaje ok. 1320 pkt. Czy to jest OK?

 

Aha, jeszcze jedna sprawa odnosnie 3DMark'a. Testy robie po ustawieniu z MENU wszystkiego na default a mimo to przy wyniku mam komunikat, ze pomiar nie byl robiony przy ustawieniach default'owych. Co to moze byc?

 

 

yyyyyyyy albo ja jestem do tylu i to bardzo albo ty pomyliles sie o liczby bo mialo byc 3dmark2001 jezeli tak to masz bardzo malo,bardzo.Powinienes miec ponad 3000pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1

 

ze strony programowej raczej nie chyba zeby cos na karcie pisalo moze jakies symbole czy cos

 

Ad2

 

na pewno chodzi ci o 3dmarka 2001 se. sprawdz jakie taktowanie ma ta grafika bo ja kiedys trafilem takiego mx-a co mial 120/120 i przy duronie 700 mialem 760 pkt a na normalnym taktowaniu bylo 2x wiecej

 

a jesli chodzi o testy to sprobuj sam ustawic 1024x768x32 i wtedy zrob test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Może masz włączony AA w dętkach i dlatego taki wynik."

Sorry, ale co to znaczy?

 

Jakie ustawienia zastosowac, zeby bylo "default"??

 

Jaki inny test 3D polecicie (i ile powinienem dostac?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Może masz włączony AA w dętkach i dlatego taki wynik."

Sorry, ale co to znaczy?

 

Jakie ustawienia zastosowac, zeby bylo "default"??

 

Jaki inny test 3D polecicie (i ile powinienem dostac?)

W zakładce od detonatorów masz ustawienia D3D, OpenGL, itd...

Tam możesz wszystko poustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...