Skocz do zawartości
Fireman

Dr. zepsuj - kolejne ofiary

Rekomendowane odpowiedzi

No więc przybywam z wiadomością iż moj qmpel Dr. zepsuj (jak nazwa mówi) znowu coś zepsuł, tym razem był to procek (D1000), ma doła i nie wie jakiego by tu proca kupić, i tu was prosi o małą pomoc, zastanawia sie nad D800, A1600XP i A1800XP, na te drugie troche musi zbierać kasy i chciałby sie dowiedzieć:

 

a. ile można wykręcić z takiego D800, słyszałem że ok. 1100 nawet!

b. jaka jest seria Duronów dobrych do kręcenia chodzi tu o modele Speedfire tzn. 800Mhz

 

 

bo D800 to wydatek rzędu 150 zł. a cieszy

 

 

p.s sam psuj nie napisał bo nie ma teraz kompa :D

 

za Help dziękuje Fireman oraz Dr. zepsuj

 

nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, ale macie oc tych Duronów, powiedzcie ile sie podkręci przy zwykłym chłodzeniu tj. np. titan d5tb, z czego widze to przywaga ma wc

na tym titanie max osiagnalem cos kolo 1000 nie pamieatym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc przybywam z wiadomością iż moj qmpel Dr. zepsuj  (jak nazwa mówi) znowu coś zepsuł, tym razem był to procek (D1000), ma doła i nie wie jakiego by tu proca kupić, i tu was prosi o małą pomoc, zastanawia sie nad D800, A1600XP i A1800XP, na te drugie troche musi zbierać kasy i chciałby sie dowiedzieć:

 

a. ile można wykręcić z takiego D800, słyszałem że ok. 1100 nawet!

b. jaka jest seria Duronów dobrych do kręcenia chodzi tu o modele Speedfire tzn. 800Mhz

 

 

bo D800 to wydatek rzędu 150 zł. a cieszy

 

 

p.s sam psuj nie napisał bo nie ma teraz kompa  :D  

 

za Help dziękuje Fireman oraz Dr. zepsuj

 

nara.

hmm a nie lepiej dolozyc z 60pln i kupic D1200 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc przybywam z wiadomością iż moj qmpel Dr. zepsuj  (jak nazwa mówi) znowu coś zepsuł, tym razem był to procek (D1000), ma doła i nie wie jakiego by tu proca kupić, i tu was prosi o małą pomoc, zastanawia sie nad D800, A1600XP i A1800XP, na te drugie troche musi zbierać kasy i chciałby sie dowiedzieć:

 

a. ile można wykręcić z takiego D800, słyszałem że ok. 1100 nawet!

b. jaka jest seria Duronów dobrych do kręcenia chodzi tu o modele Speedfire tzn. 800Mhz

 

 

bo D800 to wydatek rzędu 150 zł. a cieszy

 

 

p.s sam psuj nie napisał bo nie ma teraz kompa  :D  

 

za Help dziękuje Fireman oraz Dr. zepsuj

 

nara.

hmm a nie lepiej dolozyc z 60pln i kupic D1200 :?:

Za 60 zł to można kupić Durona 600, który biega na 900 (a jak ma się szczęscie to i więcej) na Titanie. Ja uważam, że wydawanie na procka więcej niż 60 zł to przesada ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, ale macie oc tych Duronów, powiedzcie ile sie podkręci przy zwykłym chłodzeniu tj. np. titan d5tb

jak widac w podpisie, oba proce chlodzone tymi marnymi titanami(halo power userzy:>) ...duron chodzi bardzo stabilnie na 1000...kiedys nawet na 1100 lecial ale mniej wiecej raz na dobre byly BSoDy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a nie lepiej dolozyc z 60pln i kupic D1200 :?:

Nawet jeszcze mniej D1200 kosztuje ~180zł

 

PS. Powiedz Zepsujowi żeby już nie psuł :wink: :wink:

Ja krece celerony (bardzo mile do oc), ale domyslam sie, ze dr_zepsuj (repect!) nie zamierza zmieniac mobo... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio. Ja mam Durnia 800 i Titana. Nio i jak na razie go nie kręce(ni mam grafy dobrej, to się nie opłaca, pozatym mam Win98, a nie chodzi na nim 133Mhz), ale jak sprawdzałem wcześniej, to spoko wyciąga 8x133,33, czyli 1066Mhz. Z tego cio pamiętam, to temperatura z Rainem nie przekraczała 48 C(było to z 5 miesięcy temu). Czasami też latałem na 7x133, czyli 933. Jak widać można kręcić całkiem nieźle(jak na wentyl za 30zł). Hejooooo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to od początku, dr.zepsuj nie zmienii płyty, a D1200 podobnierz h**** siękręcą.

 

PS. Powiedz Zepsujowi żeby już nie psuł 

jego tego sie nie da nauczyć on to ma we krwi

 

p.s czemu seria durona u berkut`a ma tylko 4 literki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm back!!!

qpiłem 1800+ bo mi babka pożyczyła kasy. hehe dzieki wszystkim za odpowiedzi. A co do tego żebym nie psuł - ja wcale nie chce psuć - to wszystko samo jakoś leci :). dodam że durona upaliłem w dosyć smieszny sposob, bo po prostu zapomniałem mu założyć radioatora :oops: :oops: :oops: i niestety nie wytrzymał :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a proca kupiłem 1800 AGOIA - facet na początku nie widział o co mi chodzi :), pare dni później stwierdził że wszystkie są agoie. Jak mi przywieźli to jak go zobaczyłem to prawie zemdlałem - L1 zaklejone stikerem gwarancyjnym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam że durona upaliłem w dosyć smieszny sposob, bo po prostu zapomniałem mu założyć radioatora i niestety nie wytrzymał

Tio bodajże Erio miał problem z kolesiem, który twierdził, że:

Prosze wiec mi nie wciskac kitu ze spalilem procka zle nakladajac radiator bo nawet bez radiatora i wiatraka procek moze sobie pochodzic kilka miut bez ryzyka spalenia. Poza tym uwaza pan ze procekbyl w porzadku przed wyslaniem??? Moze  i byl ale czemu w takim razie dostalem go z lekko bo lekko ale wygietym jednym bolcem?

He, he. Erio masz dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-6 góra 7 sek pochodził. zwiesił się na tabelce kończącej posta. namalował z 1/3 tej tabelki potrzsymał ją ze 5 sek. i power down. fajnie smierdziało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tera mam 38* - bez stressa na ttc d5tb(4) - jedyne moge powiedzieć Wielki Brat jest pod wrażeniem - a chciałem qpić Volcano 7+ :)

 

a już mnie oczy napier*** od tego monitora :lol:

 

a kxy mam już 24beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie spoli to jest zawsze nadzieja że uznają. durnia kupowałem w gupim sklepie xx km od mojej wiochy i nawet czasu nie mam co by z nim jechać, a może by mi uznali - nadzieja jest zawsze, a babke naciągnąć na proca to co innego. druga sprawa ukryszyłem tera tego durona, ciekawe czy sie skapną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tesh sie zdziwiłem :) tera mam 36* MusichMatch Jukebox, windows commander 2x IE i do tego getsmart zbiera plika z netu. Całkiem nieźle. albo mi sie czujnik temp zdupił od tego durona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...