Skocz do zawartości
Adrianq

Czy pmięć 256 pc3200 i 256 pc2700 mogą wchodzić w konflikt??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie moglem zainstalowac xp az po jakims czasie doszedlem do wniosku ze to moze byc ram poniewaz komputer sie non stop nagle restartował.Albo błąd stop. Wyjąlem jedną kość i na jednej która została komp chodzi jak talala. co radzicie?? czy druga kość powinna byc identyczna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A którą wyjąłeś? Czy komp działa Ci na jednej i drugiej, gdy je włożysz pojedynczo? Jaką masz płytę główną? Może płyta nie obsługuje PC3200.

Jeżeli chcesz uzyskać pomoc, to daj szansę innym użytkownikom sobie doradzić.

Nikt tu nie jest wróżką. :evil:

...

8. Formułuj swoje pytania precyzyjnie, podając niezbędne szczegóły. Pisząc niejasno, marnujesz czas osób, które chcą Ci pomóc (swój również). Jeżeli szukasz rozwiązania jakiegoś problemu, podaj, jakie możliwe rozwiązania były już testowane - pomoże to w szybszym znalezieniu właściwego.

...

Czytałeś kiedykolwiek uważnie regulamin? Lepiej to zrób, bo Twoja przygoda z forum może bardzo szybko się zakończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem - rozwiązanie było banalne - koćś PC2700 musiała być w 1 slocie a PC3200 w slocie nr2.

 

W ustawieniu odwrotnym komp pobierał info o timingach itp z szybszej kości i druga nie wyrabiała...

 

Ale napisz coś więcej bo problem może tkwić w czymś innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najmocniej przepraszam za brak informacji, jestem jeszcze nie zaznajominy z forum obiecuje sie dostosować:)

okazuje sie ze na jednej z kości (2700) komputer zachowuje sie tak samo z początku chodził dobrze pozniej zaczynał sie restartować , podejzewam ze problem rozwiązany. dzieki bardzo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...