Skocz do zawartości
Outlander

Który Office najszybszy/najlżejszy ??

Ktory Office najszybszy/najlzejszy ??  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Ktory Office najszybszy/najlzejszy ??

    • Office 97/98
      6
    • Office 2000
      4
    • Office 2003
      11
    • Office XP
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Głosójcie i piszcie który wg was jest najlepszy. Główne kryterium jak w temacie. Jeszcze jedno .. system to XP Pro.

 

PS: Nie interesuje mnie OpenOffice, bo wszystkie wersje które dotąd miałem (ok 3-4) sypały się, psuły pliki itp. (nigdy im nie wybacze straty 10 stron pracy inż) Ogólnie dno ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Office97 jest z nich zdecydowanie najszybszy i najmniej wkurza wszystkimi niby-pomocniczymi tagami, okienkami, itp... (na szczescie w pozostalych da sie to wylaczyc)

nie ma za to najnowszych bajerow, ktorych i tak sie w zasadzie nigdy nie uzywa do tworzenia zwyklych pism czy arkuszy excela.

 

ja polecam Office97, ostatnio przeszedlem na 2003 i... teraz sie z nim scieram, O97 byl szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że starsza wersja jest zazwyczaj szybsza itp - więc według twoich kryteriów to Office 97 będzie najlepszy.

 

Ja jednal używam 2003 i nie narzekam - te "inteligentne" tagi itp można powyłączać a ja jednak wole mięć nową wersję.

 

Update: Open Office mam w pracy - bosze co za tragedia z tego programu jest... nie polecam nikomu !!!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Nie interesuje mnie OpenOffice, bo wszystkie wersje które dotąd miałem (ok 3-4) sypały się, psuły pliki itp. (nigdy im nie wybacze straty 10 stron pracy inż) Ogólnie dno ...

LOL, właśnie dlatego wychodzą kolejne wersje Open Office - żeby skuteczniej psuć pliki i sypać się jeszcze szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam od dawna i jestem bardzo zadowolony. :lol:

M$ Office nie mam i nie mam zamiaru kupować.

Może niektórzy poprostu uważają, że jak coś jest za darmo i nie jest piratem, to jest do bani...

 

Też używam OOfice i nie mam z nim żadnych problemów - nigdy nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam i lubię wiele darmowych programów, ale OpenOffice jest poprostu (cenzura) !!! Jest niestabilny, zapisuje błednie pliki, rozwala układ strony i nieprawidłowo interpretuje układ strony (ten sam dokument otwarty kilka razy wygląda innaczej za każdym razem :!:)... Straciłem przez niego 10 stron pracy inż (to jest jekieś 1,5 do 2 miesięcy roboty) i to był ostatni raz jak go użyłem ...

Używam też M$Office 2000 od kiedy wyszedł i pozatym ze jest wolny, ciężki i mam masę wnerwiających kreatorów to niema z nim problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduj dalej :P Zapisywałem w formacie z OO, doc też robiłem (ważne rzeczy trzymam w kilku formatach - na wszelki ...). Pozatym co to za argument ?? Skoro OO pozwala zapisywać w doc to MUSI obsługiwać je prawidłowo, jak nie to można sobie taki program wsadzić ...

 

EDIT: Uprzedzając pytanie. Tak, pliki w formacie z OO TEŻ były skopane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w pracy 20 pare maszyn na każdym OO. Staram się używać zawsze najnowszej wersji. NIe miałem nigdy problemów ze stabilnością tego programu. Na tysiące stworzonych plików żaden nigdy się nie uszkodził. Zarówno na Windows jak i na Linuxie. Program wygodniej się obsługuje niż Ms Office. Kobiety trochę marudziły ale .. przyzwyczaiły się. Najbardziej zadowolona jest księgowa - nie musiała wydać ani złotowki na pakiet biurowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez napisalem sporo prac w OO (uzywam go na dwoch maszynach... z windows XP i z windows 2000... nieraz na linuxie)... nie stwierdzilem najmniejszych problemow, program nigdy mi sie nie zawiesil, jest wygodny i co dla mnie wazne darmowy.

 

wiec glosuje na OO :-)

 

a tutaj mozesz kupic na CD pakiecik, z pomoca techniczna i ukatualnieniami na CD przez rok, podrecznikiem.

http://www.ux.pl/openoffice/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Straciłem przez niego 10 stron pracy inż (to jest jekieś 1,5 do 2 miesięcy roboty) i to był ostatni raz jak go użyłem ...

Kolega się nie spieszy - 10 stron przez 1,5 - 2 miesiące ?? Jak pisałem swoją magisterkę to robiłem min. 5 stron dziennie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Straciłem przez niego 10 stron pracy inż (to jest jekieś 1,5 do 2 miesięcy roboty) i to był ostatni raz jak go użyłem ...

Kolega się nie spieszy - 10 stron przez 1,5 - 2 miesiące ?? Jak pisałem swoją magisterkę to robiłem min. 5 stron dziennie ;-)

Ponieważ to nie jest praca opisowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...