Skocz do zawartości
milosz01

dobrÄ… mysz i klawiaturÄ™

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić mysz i klawiaturę. Zastanawiam się nad:

 

Logitech Cordless Desktop MX

Logitech MX1000 Cordless Laser Mouse

+Logitech Internet NavigatorKeyboard

 

W gry gram jedynie czasem dla rozrywki, trochę zajmuje się grafiką.

 

...a może jednak zaufać kabelką?

 

Czy można wymienić akumulator w mx 1000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura: Logitech UltraX

Mysz: Logitech MX510

Jeśli myślisz o radiówce to zastanów się, jak często korzystasz z kompa będąc od niego na tyle daleko że kable nie sięgają?

Sam się przekonałem że to trochę nie ma sensu, bo i tak korzystając z kompa siedzę przed monitorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z klawiatur polecam Logitech i-navigator SE, z myszek odradzam Logitech Click+ (baterie starczają na tydzień (na czarnej podkładce), logo szybko się starło, prawy przycisk szybko zaczął klekować, srebrna farba z przycisków się ściera). Wogóle dziwię się jak oni to mogli sprzedawać za 250zł... ja swoją na szczęście wygrałem :). BTW. też się zajmuję grafą i polecam myszki z dużą liczbą przycisków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam wszystkie produkty Logitech'a :)

klawisze.. Logitech Internet Navigator, uzywana od poczatka roku;

kabelek jest, ale nie przeszkadza w niczym.. przynajmniej z bateriami

nie mam zadnego problemu :)

 

myszka.. Logitech iFeel Mouse (myszkowy FF w standardzie ;) )

kabelek, tak tak.. co do myszek bez kabla nie moge sie przyzwyczaic

(mimo, ze jestem duuuuzego rozmiaru ;) ) to jak na takie urzadzenie

ma za duza bezwladnosc.. i mam odczucie ze macham jakims kamieniem :?

aktualnie poluje na MX510.. ale to sie jeszcze zobaczy 8)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy poleca co ma, to i ja sie podlacze ;) (ale sens to ma, bo w koncu zanim kupilem, dlugo sie zastanawialem i porownywalem rozne zestawy).

 

Logitech Cordless Desktop Comfort - wygodna klawiatura (koniec klopotw z nadgarstkami, serio), mysza tez calkiem dobra, gram na niej w Call of Duty i nie narzekam. Nic sie nie wyciera, nie lamie itp. Wygodny zestaw dobrej jakosci. Baterie (osobno kupione akumulatorki GP 2000 mAh) w myszy trzymaja kapinke krotko (przy dosc intensywnym uzywaniu - okolo 2 tyg.), ale trzymam pod reka paluszki na zmiane na czas ladowania akumulatorkow, wiec nie jest to wielki problem. W klawiaturze akumulatorki trzymaja 8 m-cy.

 

Mimo, ze klawiature i mysze mam tuz obok komputera, bezkabelkowosc jest bardzo wygodna, moge zarzucic biurko papierami i ksiazkami i nic nie blokuje ruchow myszy. A bujajac sie na fotelu przy ogladaniu zdjec moge je przewijac trzymajac klawiature na kolanach ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel ma. Chodzi fajnie...W grach zero problemow. Kumpel uzywa Photoshopa tez zreo problemow. Jedynie co to farba zeszla :| z przyciskow i z gornej czesci myszki [jakby plecow] + to ze kumpel potraklowal ja cyna jak se cos lutowal :lol:

AA co to zasiegu to tez spoko...dzilala z konca pokoju ok. 3 m :? a nawet obok z pokoju... ale tak jak ktos juz tu powiedzial po co to komu :D

Akumulatorki chyba cos z tydzien trzymaja ale nie wiem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...