Skocz do zawartości
maly_25

chello przyśpiesza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chello classic - warszawa, ursynow. p2p jedzie na maksa. gry on-line tez. www tez good. Wysztko pod kontrola i na maksa. Od prawie 2 lat mam chello i nigdy nie narzekalem. Transfery zawsze ok. Proponuje zmane ip. Moze cos pomorze. Tutaj opis: http://pomoc.upc.com.pl/index.php?zaw=32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chello classic - warszawa, ursynow. p2p jedzie na maksa. gry on-line tez. www tez good. Wysztko pod kontrola i na maksa. Od prawie 2 lat mam chello i nigdy nie narzekalem. Transfery zawsze ok. Proponuje zmane ip. Moze cos pomorze. Tutaj opis: http://pomoc.upc.com.pl/index.php?zaw=32

próbowałem wymusić zmiane IP, ale to nic nie daje. Zawsze dostaje to samo. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upload do mojej uczelni ~30 kilosow (miedzy 29 a 31) wiec jest te obiecane 256 kbps :)

Znowu zrobilem tescik i tym razem bylo 1503.2 kbps, za kolejnym razem mialem 1452.5 kbps ;)

Acha tweak jak tweak nadal sie laduje ze lepiej nie wspominac :mrgreen:

 

Progs ten napisale kolez z uczelni ;) Jest wiarygodny ;) Zreszta pliki sie sciaga z odpowiednia predkoscia ;) Ciekawe czy znajde kogos na DC z uploadem 192 kB/s ? :mrgreen: Trzeba cos przypolowac popularnego na torrencie.

 

Link do progsa jest na chellopl.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie port 80 jest odblokowany ;)

 

Narazie mecze kilka plikow przez torrenta od kilku dni z mala iloscia seedow ( 2 sedow i tyle samo perow) i na ich podstawie nic nie moge powiedziec. DC ostatnio mi dobrze chodzilo jak jest dzisiaj nie sprawdzalem, ogolnie nie mam czasu teraz ;)

Ogolnie od jakos 2 tygodni mam wsio p2p odblokowane ;)

A stronki sie laduja szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Wy macie jakieś dziwne problemy z chello czy po prostu złą konfigurację WinXP. Jako chello plus user zawsze, niezależnie od programu (z wyłączeniem eMule) zawsze mam maks. łącza czyli jakieś 360 KB/s... 700 MB w 36 minut to mój nie pobity do dziś rekord z Bit Torrenta. ;) Z FTP leciało mi kiedyś non stop 360 KB/s czyli 700 MB w 34 minuty, ale... FTP to nie P2P.

Przetestowałem ostatniu Full różnych progów P2P m.in. DC++, Bit Comet (torrenty z torrentbits.org i filelist.org), KaZaa i zawsze mam full transfer. Mieszkam na Żeraniu. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ten byl walkowany na wielu forach i grupach. Sa usersi ktorym transfery nie byly przycinane/ograniczane niektore uslugi (nie chodzi mi o przyciecie spowodowane limitem) a sa tacy ktorym czesto sie to zdarza. W pewnych rejonach jest za poprostu durzo podpietych usersow (np: tysiace usersow do jednego routera brzegowego) i admini musza cos ciac (wiec tna tranferki z p2p), traffic shaping ;). Dodatkowo w tych "obciazonych rejonach" wystepuje rotacja. Wiec mozna miec szczescie i zawsze sie cieszyc maksymalnym transferem lub tez miec jakies problemy co jakis czas lub tez liczyc na rozbudowe infrastruORT: ORT: ORT: ktury.

 

Inna kwestia to pula IP ktore przydziela chello. Najgorsze jest 83.* z ktorym jest najwiecej problemow poczynajc od revDNS. Oprocz tego jest jeszcz 62.179 i 84.* ( i nie wiem czy cos jeszcze) i one sa juz jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ShKieLet

Przetestowałem ostatniu Full różnych progów P2P m.in. DC++, Bit Comet (torrenty z torrentbits.org i filelist.org), KaZaa i zawsze mam full transfer. Mieszkam na Żeraniu. ;P

jak zawsze FULL to nieźle :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...