Skocz do zawartości
djsmola

Ecs K7s5a pro rev 5.0 i Amd Athlon 2000+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o odpowiedzi. Ostatnio wgrałem sobie na tem mobo hany x bios i maksymalne FSB które mogłem ustawić to 150/150 mhz dużo ostatnio czytałęm o tej płycie ale nie moge dojść do sedna sprawy jakie mody moge porobić na tej płycie aby była leprza.Mam jeszcze jedno pytanko chciałem sobie przerobić athlona xp na mp połączyłęm 1 mostek L5 (ołówkiem :D ) i nic zauważyłem że komp po 30 min sie zawieszał , a więc starłem ten ołówek i wszystko jest ok.Co mam zrobić aby Uzyskać większe fsb i Athlona MP . Prosze o odpowiedzi.Dodam jeszcze że mam 15 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 co powinienes zrobic to zasiasc przy faq i duuuuzo czytac

2 to powinienes sobie poczytac co to jest MP - multiprocesor

3 chyba chcesz zrobic ze swojego proca Mobila

4 jak juz sie za cos zabierasz to musisz wiedziec co ci bedzie

potrzebne do tego aby osiagnac co ty chcesz osiagnac :wink:

5 to szukajka i musisz sie z nia koniecznie zaprzyjaznic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie MP smola a samo M , poczytaj sobie jaka jest roznica miedzy MP a M , i poczytaj manuala do swojej plyty glownej , jak obluguje fsb 133 to procek wejdzie bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast brac mobila zmien se grafe :) jak masz thortona to mozesz go zabrtonowac i miec 512 kilo cache L2 i jeszcze podkrecic , jak sie bedzie dalo na twojej mobo :P wazny tez jest zasilacz , nie jakis codeszit , megabajt , tracer i pokrewne tym szajsom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłęm sobie Mojego Athlona Xp na Xp-M po uruchomieniu kompa pokoazało mi że mam mnożnik 11x :( zamiast 2000+ jest 1800+ za pomocą programów moge max ustawić mnożnik 11x mam problem czy wymazać ołówek i spowrotem mieć zwykłego Xp czy mi pomożecie z tym Xp-M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanie mam wgranego haney x bios chyba z 2003 roku macie jakiegoś linka z ostatniego biosu do ecs k7s5a pro rev 5.0 , ale chodzi mi tylko te dobre do oc , wiem że płyta ma za słabe ppl aby wystartować z 166 mhz ale ostatnio widziałęm gdzieś na stronce jak zmodować tego ppl i właśnie tego też szukam . POMOCY:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...