Skocz do zawartości
KAZIK STASZEWSKI

SIECIÓWKA ZA 19 ZŁ ??

Rekomendowane odpowiedzi

oprogramowanie, np:

 

power off v3.0

wake on lan for windows

 

co do sprzetu, to funkcje musi obslugiwac sieciowka, a plyta glowna musi miec gniazdko wake on lan do ktorego podlacza sie kabelkiem w.w. sieciowke. bx powinnien juz to obslugiwac bo moja stara plyta na via apollo pro to ma, a to produkt z tamtego okresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala wtyczka z 3 bolcami (u mnie na sieciowce lg na realteku kolor bialy) nie bardzo wiem do czego podobna...

 

a na plycie gniazdo czesto oznaczone jest: WOL Connector

 

EDIT: ja jak kupowalem sieciowki to kabelek byl zalaczony i wtedy nie ma problemu ze zlokalizowaniem wtyczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakąs tanią sieciuwke Planet na Realteku RTL8129D.

Sieciuwka niema takiego wyjścia, ale znalazłem miejsce gdzie wielce prawdopodobne mogło być takie wyjscie, może tania siecuwka zastosowali referencyjne Pcb a wyjścia nie wlutowali :], jak sadzicie ???

Te miejsca gdzie można dolutowac wyglądają troszke jak od wentylatora ustawione tak ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest mozliwe. realteki obsluguja WOL, ale producenci sieciowek nie zawsze umieszczaja wyjscia...

 

a co wygladu wtyczki to rzeczywiscie troche mi przypomina te od wentylatorow na kartach graficznych (mniejsze od tych ktore wpina sie do plyty glownej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jak rozmawialiśmy wcześniej moja sieciuwka obsługuje WOH (najprawdopodobniej) i ma miejsce na wyjścia wystarczy tylko kabelki dolutować.

I mam problem z kad <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> taki kabel :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32297637

To białe jest to złoncze na guże w tej karcie to złoncze do WOL,

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32519011

A w tej karcie widać miejsce po tym złonczu i jest to właśnie moja karta sieciowa, wystarczy że dolutuje bolczyki :D i teraz tylko kabla potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niewiesz gdzie taki kabel moge kupić (moze ty chcesz sprzedać) ??

A na drugiej foto zobacz na prawo od naklejki (pomarańczowej) i letko wduł jest białymi konturami tanrysowane miejsce gdzie powinno być to złoncze i są miejsca gdzie wystarczy wlutować te bolce :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...