Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

to ciekawe czy mi tez przyniesie bo niby zamowilem w piatek ale karty nie dostalem jeszcze a z maila ktorego od nich otrzymalem nic nie wynika:

Witam

 

Zamówienie xxxxxx zostało zrealizowane.

 

Towar wysłany 2006-02-10 , , .

 

PRZEPRASZAMY, ALE TOWAR JEST AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY W MAGAZYNIE.

 

napisz czy modowalny chociaz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem w Komsadzie

i wlasnie dzisiaj kurier przyniosl :)

No i przepadł bezwieści...

 

Czy jak pisał, że kurier mu wlasnie przynósł nie mógł odrazu napisać czy to rzeczywiście jest ta karta (128bit) <_<

 

Niektórych ludzi nigdy niezrozumiem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh być może Xpander był ostatnim szczęśliwcem. A to dziad nie chce się pochwalić :D Albo mu wstyd, że wzią 64bitówke :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ O JAKIŚ LINK DO BIOSU OD 6600 TYLKO TAKIEGO NA KTÓRYM MOJA LEADTEK 6200 BEDZIE MOGŁA DZIAŁAĆ, BO NIGDZIE NIE MOGE JAKOŚ ŻADNEGO DLA KART NA AGP ZNALEŚĆ. MOŻE OD SPARKLE - SAM JAKOŚ NIE MOGĘ ZNALEŚĆ NIE ZNAM OFICJALNEJ STRONY ANI LEADTEK ANI SPARKLE. Z GÓRY DZIĘKI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ O JAKIŚ LINK DO BIOSU OD 6600 TYLKO TAKIEGO NA KTÓRYM MOJA LEADTEK 6200 BEDZIE MOGŁA DZIAŁAĆ, BO NIGDZIE NIE MOGE JAKOŚ ŻADNEGO DLA KART NA AGP ZNALEŚĆ. MOŻE OD SPARKLE - SAM JAKOŚ NIE MOGĘ ZNALEŚĆ NIE ZNAM OFICJALNEJ STRONY ANI LEADTEK ANI SPARKLE. Z GÓRY DZIĘKI!

Wchodzisz na google, wpisujesz sparkle, leadtek i juz znasz strone producenta, czy to rzeczywiscie taki trudne ? :rolleyes:

Po 2 po co ten caps lock ? Krzyczysz czy blagasz o pomoc ? ;] Biosy byly juz wielokrotnie podawane, przejrzyj sobie ten topick kilkanascie stron wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ O JAKIŚ LINK DO BIOSU OD 6600 TYLKO TAKIEGO NA KTÓRYM MOJA LEADTEK 6200 BEDZIE MOGŁA DZIAŁAĆ, BO NIGDZIE NIE MOGE JAKOŚ ŻADNEGO DLA KART NA AGP ZNALEŚĆ. MOŻE OD SPARKLE - SAM JAKOŚ NIE MOGĘ ZNALEŚĆ NIE ZNAM OFICJALNEJ STRONY ANI LEADTEK ANI SPARKLE. Z GÓRY DZIĘKI!

Odezwij sie do mnie na GG badz PW ale tylko wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Jakby nie dzialala na standardzie to do reklamacji sie nadaje.

dokładnie

 

liczyłeś na arty na standardzie czy co :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem laikiem w podkrecaniu a chciałbym zacząc podkrecac od czego mam zaczac??

 

Mam karte Nvidia GeForce 6200 EN6200TC256/TD/64M/A

 

Da rade cos z tym zrobic??

 

Dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TC <<< tylko zmiana biosu :(. Niestety i zapomnij o potokach :(. No ale rzymo pracuje nad vmodem. I tak na 1024x768 i wszystko na maska oprocz ant-aliasingu moge se z pelno plynnoscia pograc w colina 5. To nie to samo co ma 3Ti a tylko 100zł drozsza !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki najnowszemu RT udało mi się odblokować czujnik temperatury,ale zaraz po starcie systemu pokazuje 52 dlatego nie bardzo m uwierze,myślę,że oszukuje jakieś 20 C ,a wy?W stresie dochodzi do 80 czyli realne jakies 60 c .Jakie są najlepsze stery do 6200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki najnowszemu RT udało mi się odblokować czujnik temperatury,ale zaraz po starcie systemu pokazuje 52 dlatego nie bardzo m uwierze,myślę,że oszukuje jakieś 20 C ,a wy?W stresie dochodzi do 80 czyli realne jakies 60 c .Jakie są najlepsze stery do 6200 ?

Na stockowym chlodzeniu oczywiscie, ze naturalne sa te temp.

Jednak one nic nie robia tej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że miałem okazję sprawdzenia karty R9550, to przy okazji zrobiłem kilka testów (na więcej nie starczyło czasu).

Poglądowe wyniki 6200a (@450/425MHz) vs R9550 (@432/284MHz), z których nie wynika jakoby 9550 miał miażdżyć 6200a :) (przewaga 9550 to ~7-14%)

 

* Mark01se -> 10700/12000

* Mark03 -> 3600/3900

* Q3A (1280HQ + sound) -> 132 fps / 154 fps

* Aquamark 3 -> 28.5 fps / 31 fps

 

Komp: celek-d @ 3.67GHz (fsb216), 512ddr, drv: ForceWare 81.26 / Omega 2.68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w koncu z tym vmodem ???

Robi się, już jedna ofiara jest :( na szczęście na gwarancji :) ("nie, nie wiem co się stało, grałem i nagle pojawiły się zakłócenia")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi pomożecie o toz jak chce podkrecic ta karte graficzna gf 6200a jakims programem albo przez ukryte ustawienia w rejestrze to nie wiem czemu jak daje na zastasuj zmiany czestotliwosci komp mi sie tak zawiesza ze pomaga tylko restart. Miał juz ktos cos takiego?? prosze o pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi pomożecie o toz jak chce podkrecic ta karte graficzna gf 6200a jakims programem albo przez ukryte ustawienia w rejestrze to nie wiem czemu jak daje na zastasuj zmiany czestotliwosci komp mi sie tak zawiesza ze pomaga tylko restart. Miał juz ktos cos takiego?? prosze o pomoc..

Miał, wystarczy przejrzeć kilka ostatnich stron tego tematu :)

 

W skrócie - zainstaluj stery 76.44 klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wykrecisz to moze nawet pograsz w HL2 czy D3. Ja wykrecilem na niej 3600 markow w 3dm03. W DOOM3 na 1024x768 i HIGH detalach bez AA chodzi na 25-40 fps a HL2 nawet do 100fps u mnie wiec pograc sie da ale lepiej poszukaj wersji z 128bitowa szyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć, może ktoś z Was będzie wiedział - czy te kostki to 2.8ns ? Oznaczenie:

Elixir 0545

N2TV51216AG-P

532535Y3CF SG

 

Dla ułatwienia dodam, że teraz chodzą na 425MHz (850ddr) i jest to praktycznie kres ich możliwości - z tego wnioskuję, że mogą to być właśnie 2.8ns.

 

 

Co do v-moda: w końcu mam więcej czasu, więc zacząłem przeglądać v-mody do GF6200 w różnych odmianach i ten Palit 6200a jest jakiś "inny" - elementy odpowiedzialne za napięcia (RT9214 czy LM324) są w dziwnych miejscach, ale nie poddam się :) Muszę tylko dokupić potencjometry i miernik (padło mu się).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakas mozliwosc wgrania biosu od 6600???? prosze o odpowiedz i jezeli jest taki soft to podeslijcie mi na meila --> misiu-to-ja@wp.pl moze tez byc jakis zmodyfikowany ale zeby mi karta wytrzymała ze standardowym chłodzeniem oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...